Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lánymacska, ha vemhes, eltűnhe...

Lánymacska, ha vemhes, eltűnhet pár napra?

Figyelt kérdés
1 éves lánycicám van, vemhes. Nagyon szerettem volna, ha itthon fial, készítettünk neki kis kosárkát, tele rongyokkal, próbáltam abba szoktatni, h oda fialjon, egy külön kis melléképületben az udvaron. Úgy tűnik, szerette, mert sokat aludt du. benne. De ma már reggel óta nem láttuk, hiába hívjuk nem jön elő. Fialni már éppen megfialhatott, időben benne van. Csak pont azt nem akartam, h máshol. Hazajön valamikor, vagy baja esett? Ilyenkor miért mennek el máshova? Nagyon szeret velünk lenni, el is kényeztettük, nincs kutyánk sem. Akkor miért nem volt jó neki itt? És ha a cicákat hazahozza, az már tuti vad kiscica lesz? Nem olyan, mint amikor itt vannak "kéznél"...Szerintetek mennyi idő mire előbújik?

2013. ápr. 27. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőstény. A számára a legbiztonságosabb és legnyugodtabb helyen akar lenni.
2013. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Lehet 3 nap is.. Amíg talál táplálékot eszik.. Ha nem, otthagyja a piciket (ahova szülte) miután evett visszamegy. Ilyenkor legyen neki kaja, ital (ahol enni szokott kapni) Ez max. 1-2 hétig így megy majd előhozza a kölyköket ha úgy érzi ott biztonságban lesznek :)

Nem lesznek vadak, még nem is "élnek"

2013. ápr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem bízik meg bennetek. Mivel nem tudni hol vannak a kicsik, veszélynek vannak kitéve, megeheti őket kutya, bármi. Felelőtlenek vagytok! Nem elég szeretni a macskát, megfelelően kell tartani, pl. ivartalanítás, és az is sokat elárul, hogy nem nálatok hozta világra a kicsiket.
2013. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, a legjobbakkal is megesik az ilyen. Derítsétek ki, hol vannak a kicsik! Figyeljétek meg merre megy az anyamacska, miután hazajön enni, ha kell beszéljetek a szomszédokkal, hogy figyeljenek ők is, ha megvannak a kölykök, kérdezzétek meg, hogy maradhatnak-e a szomszédban!

Egyelőre én nem paráznék a macska eltűnése miatt. Ha lefialt, úgyis haza fog menni kajáért.


Ugye azt ti is tudjátok, hogy hosszú távon se a macskának, se a környezetnek (stb) nem tesz jót, ha folyamatosan fiatal a macska, ivartalanítani kéne.

2013. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Folyamatosan fiatal? Szerintem idővel öregedni fog...
2013. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kedves 19:53-as!

Ha csak ilyen nagyon bölcs dolgokat tudsz mondani és látatlanba sértegetni, akkor jobb lett volna, ha befogod a kicsi szád...Azt mondtam, hogy nem találjuk, így valószínűleg a szomszédban fialhatott. De jelentem örömmel, ITTHON fialt, a hátsó melléképületben. Itt van egy kis doboz a sarokban, tele ruhákkal, a kacataink mellett. Szóval csak BÍZIK bennünk, valamiért ez a hely jobban tetszett neki, mint amit én készítettem neki. Csak tegnap a nagy idegességben elkerülte a figyelmünket, amikor kerestük, hogy tulajdonképpen ott volt a szemünk előtt! :-)

3 gyönyörű kis cirmos cica, egészséges a mami is, ők is. És már mindnek van gazdija! :-)

2013. ápr. 28. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen jól megy a gazda keresés, kereshetnél a menhelye macskáknak is helyet! Vagy ott gondosan megválogatják, kinek adják oda a macskát, ivartalanítási, oltási kötelezettséggel? Nem furcsállod? Biztos a kismacskák majd 20 évig fognak élni, olyan helyre adtad őket oda, vagy első párzási szezonban az úttesten fognak holtan feküdni? Mi érdekjel az téged, hisz a macska csak egy fogyóeszköz.
2013. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi bajod van te büdös paraszt? Ha értelmes hozzászólásod nincs, akkor húzz el a retkes anyá*ba, oszd az észt arra te tetves féreg! Te aztán tudod, ismersz, hogy én mit hogyan csinálok az állatokkal! Büdös rohadt sz*rágó! Az ilyen idi*táktól mentsen meg a Jóisten! Engem is, meg a cicákat is!
2013. ápr. 29. 13:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod én nem szaporítom az állatokat és rendszeresen támogatom a menhelyeket adományokkal. El lehet dönteni kitől kell megóvni a macskákat ;)
2013. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te egy igazi hős vagy!;) Szobrot emelni neki!
2013. ápr. 30. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!