Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szerezhetek brit...

Hogyan szerezhetek brit rövidszőrű cicát max.25000ft-ért törzskönyvel vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy brit cicát, de mindenhól 30000ft,vagy 15000van de az meg túl messze van.Hol keressek brit cicust??
2009. szept. 27. 08:39
 1/7 anonim válasza:
Nekem van most épp egy eladó brit cicám,mivel albérletbe kellett költöznünk a barátommal,ezért kénytelenek vagyunk eladni:( ő egy Ezüst-fekete márvány színű 1éves ivartalanított nöstény cica.ha érdekel irj!
2009. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! nem akarlak lebeszélni, de gondolj bele. Szerinted nincs azzal valami gond, hogy valaki egy 1oo ezer ft-os cicát 15 ezerért árul? annak a cicának biztos vahn valami baja, és 3o ezerért sem találsz sokat! 25 ezerér sztem meg nem ish... minimum 4o ezer, de törzskönyvel minimum 5o.... de óvatosan az olcsó cicákkal, valami gond lehet velük. benne van a pakloiban h nem faqjtatiszták és hogy valami betegségük van... és is ilyen cicát szerettem volna, de sokkaloom a 6o ezer fotintot érte, ezért nekem karthauzi cicám lesz, amit nemsokára megkapok:D majdem olyan mint a brit, kék színű és csodaszép + még olcsóbb is :D
2009. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező ez nem így működik!!! Egy egészséges, szép fajtiszta kiscica nem véletlenül kerül sokba, a tenyésztő nagyon sokat költ egy ilyen cicáért: Fedeztetés előtti állatorvosi vizsgálatok: 20.000,-

- Fedeztetési díj: (általában 1 kölyök ára, pl. mint amennyiért a szukát vettük) 100.000,- Ft. - Külföldi fedezés vagy spermabehozatal esetén az utazási-szállítási költség: 100-300 ezer Ft, de lehet ennek többszöröse pl. egy tengerentúli kan esetén. Vegyünk egy kedvező esetet: 100.000,- Ft. Születik mondjuk 6 kölyök komplikációmentesen, tehát nem kell külön orvosra költeni.

- Szülés utáni orvosi vizsgálat: 5.000,- Ft.

- Kölykök oltásai, féreghajtása: (kölykönként 3 oltás, féreghajtás) 30.000,- Ft.

- Kölyöktáp: 40.000,- Ft.

- Törzskönyv, chip, állatorvosi vizsgálatok: (kölykönként 8000 Ft) 48.000,- Ft.

Ez összeadva: 878.000,- Ft

(Ezek perzse nem teljesen pontos árak de kb.)

Ennyi erővel én is nagyon szeretnék ólcsón egy pezsgőszínű Lexus RX 350-t.

Szerintem elégedj meg egy menhelyi vagy házi kiscicával azok is úgyanúgy tudnak szeretni és van köztük sok fajtisztára hasonlító vagy pedig gyüjtögess...

2009. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszadóval egyet értek, viszont az első kérdező levele jó ötlet lehet számodra.
2009. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel vannak a gondok ezért van olyan sok szaporító. Nagyon szerencséd van, ha olyat találsz akinek sajnos el kell ajándékoznia, és felnőtt tehát mint az első válaszolóé, és igy olcsóbban meg kaphatod.

Sajnos ha olcsót veszel mint minden másból, könnyen rossz vége lehet, az egy dolog ha nem akarod kiállítani vinni, de ha beteg végén egy egészséges kiscica árát kell majd ráfizetned.

Én leginkább a híres kenneleket ajánlom ha összejön a pénz, saját vélemény szerint ezek a legmegbízhatóbbak, avgy esetleg ismerősök ajánlotta almok stb.

2009. szept. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

lőző voltam ezt is olvasd azért el;)


[link]

2009. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Winner of Royal Hill ***** válasza:

10:05-ös nagyon tehetséges vagy ám. Az egészet kimásoltad az olcsokutya.uw.hu-ról, ami egy közepes méretű kutyára van kalibrálva. Nem macskára!!

Egyébként meg a fajtatiszta macskának ugyanúgy ára van mint egy TK-es kutyának. Ezt vagy elfogadjuk és spórolunk rá vagy veszünk olcsó "sz*rt" szaporítótól...

2009. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!