Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak lehet lyukas foga?

A macskáknak lehet lyukas foga?

Figyelt kérdés

Van 1 Sziámi nőstény cicám nemrég múlt 1 éves.

Észrevettem,hogy nem sokat eszik (ez azt jelenti hogy az alutasakos vagy a pástétomos eledeleket csak nyalogatja a darabkákat nem eszi meg, száraz eledelből is csak keveset eszik)

Megnéztem a fogait mert másra nem tudtam gondolni és lehet látni kis szürkeséget a hátsó fogán.

lehet ez lyukas? vagy valakinek valami ötlet? Az állatorvos tud ezzel kezdeni valamit?

Szeretnék kicsit tájékozottabb lenni,mielőtt ma leviszem a dokihoz!

Előre is köszönöm.


2013. ápr. 29. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lhet fogköves,de lehet lyukas a foga,lehet forl nevű fogbetegsége is.Ezt az orvos egy vizsgálat után elmndja.A lyukas foggal is tud mit kezdeni és a fogkővel is.A forl nevű fogbetegséggel sajnos semmit se tud kezdeni,csak időközönként ellenőrizni.
2013. ápr. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Remélem nem lesz nagy baj,vagy lehet,hogy túl aggódom. Mindenesetre nagyon izgulok mit fog mondani a Doktor úr.


Ha még írnának megköszönném.

2013. ápr. 29. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!