Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több mint két hete nem jött...

Több mint két hete nem jött haza a 3 éves ivartalanított fiú macskám. Van esély arra hogy még hazajön?

Figyelt kérdés

Egy 3 éves fiú cicáról van szó. Ivartalanítva is van. Még csak egyszer volt hogy 4 napig nem jött haza de az még az előtt volt hogy ivartalanítva lett. Azóta mindig 6 óra táján jön haza este pedig elmegy.

Azért féltem annyira mert a szomszédom már több mint 6 macskámat ölte/mérgezte meg. Az eltűnt macskám már volt hogy befőttes gumival jött haza a lábán ami mellesleg fel is dagadt. Egy régebbi macskámnak már volt hogy télen lefagyott a farka mert egy hurokba ragadt és vízbe ért. Az a kedvencem hogy amikor az egyik macskám "szédülve" jött haza a kerítésen alig tudott átugrani. Megmérgezte... És! a háza mellet röhögve nézte az állatot amíg szenvedett.. Volt hogy anyukám megkérdezte hogy nem látta-e a macskánkat. Másnap milyen érdekes.. előkerült.

Meg nem messze van egy kereszteződés és ott anyukám/testvérem már látta hogy ott közlekedik. Már körbenéztünk a forgalmas utakat nem találtuk. A szomszédunkhoz megpróbáltunk benézni de ott se nagyon volt. És nem hiszem hogy valaki befogta volna mert 6 óra körül az ablakomba szokott ülni és 6 óra előtt ki megy ki és visz haza egy macskát ? Rejtett herés macska volt kb 2 évesen lett ivartalanítva. Nem tudom mennyire számít de azért leírtam. Eddig mindig azt mondtuk hogy egy túlélő macska mert a parvót is túlélte amikor nem volt arra pénz hogy orvoshoz vigyük. Nagyon szeretem a cicát és nagyon hiányzik. :(


Itt egy kép róla: [link]



2013. ápr. 29. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, van rá esély!

Egyébként gyönyörű a macs! :)

2013. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen gyönyörű :)

Én úgy érezem hogy ő egy különleges macska :(

Szép, okos, és szerető egy állat. Annyi mindent tudnék még sorolni róla. :D

2013. ápr. 29. 15:19
 3/13 anonim válasza:
Az egyik barátnőmnek a cicája 1 hónap után ment haza....igaz hogy tiszta soványan de hazatért, úgyhogy még simán hazamehet :D
2013. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan, hogy a nagypapám macskája több, mint 1 hónap után tért haza!
2013. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De ivartalanítva voltak a macskák mert ha nem akkor persze hogy sokáig elmenne mert párzási idő van.
2013. ápr. 29. 21:12
 6/13 anonim válasza:

Mekkora egy tetű r*hadék szomszédod van. Nő vagy férfi? Neki vannak állatai?

Lehetséges, hogy még hazamegy. Macskáknál ki tudja. Párzási időszak van egyébként most nálunk is, nekem is ivartalanított kandúrom van és ő sem volt itthon az elmúlt napokban, annyit amennyit szokott. Csak estére jött haza enni aztán elment. De tegnap este bezártam, reggelre kiengedtem adtam neki enni. De akkor eljátszott a többi macskával. Most megint elvonult valamerre. Észrevettem egy sebet a feneke mellett. Szerintem azért vonulhatott el. Ilyenkor némelyik macska jobban szeret egyedül lenni. Nem tudom hogy szerezhette :S Nem olyan mély, de borsónagyságú seb. :/

Nem ivartalanított kandúromnál volt olyan is, hogy 3 hónapig nem jött haza. De azért egy ivartalanítottnál én már jobban aggódom, hogy ha ennyi ideje nem jön haza. :S

2013. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért ha hazajönne, írj ide mindenképpen, örülnénk a jó hírnek!!


Egyébként nagyon szép cicus, remélem megkerül!


Chip, tetoválás nincs neki?

2013. máj. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs :(
2013. máj. 2. 16:29
 9/13 A kérdező kommentje:
Jah és olyan 80 éves öreg férfi
2013. máj. 2. 16:29
 10/13 A kérdező kommentje:

De ez csak az egyik..... van még egy csak hogy ne legyek boldog...

Nemrég költözött ide egy másik állatkínzó idióta barom....

A szembe szomszédunk szomszédja tehát ő sincs távol tőlünk.

Már több ember is feljelentett elég hülye okok miatt...

Pl.: Családi buli volt és a ház felé ment a bogrács füstje...

És valószínű hogy azért költözött ide mert már mindenki kiutálta a régi helyéről mert tudták hogy milyen ember..

De nem tudom én már kezdek kételkedni benne. :(

Ha tudott volna már réges régen haza jött volna.

Soha nem volt az a kirándulós fajta. 1-szer volt hogy 5 napig nem jött haza de ezt írtam is. Azon kívül soha nem ment el vagy késett egy napot sem.

2013. máj. 2. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!