Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak? Nagyon sajnálom...

Mit csináljak? Nagyon sajnálom őt. Kéne segítség.10 éves lány.

Figyelt kérdés

Sziasztok.Most fél órája értünk haza.Kaptunk 1 kiscicát amit az expresszről néztem ki.A pasi beleette lyukacsos dobozb.De úgy sírt a buszon is meg mindenhol.:( Most kiengedtem a lakásba most bebújt a hűtő mögé és nem akar kijönni hiába adtam neki 1 kis whiskas tejet,junior konzervet nem moccan csak ott kuporog szegény..Mit csináljak?

10lánny.


2009. szept. 27. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Húzd ki a hűtőt, szólj vkinek, aki kihúzza, és szedd ki a macsekot :P (Y)
2009. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

meg van ijedve, szegénynek elég megrázkódtatás volt az utazás, most az új hely.

hagyd békén kicsit, megnyugszik, felbátorodik és elő fog bújni

maradj ott, de ne akard kiszedni, ha úgy látja előbújik maga.

legyél türelmes, most minden új neki.

2009. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

szia az a kis cica azért sir mert uj neki a környezet meg hiányzik az anyukája. egy két napig el tart amig meg nyugszik, ne aggodj, semmi baja nem lesz, ha szomjas lesz ugy is kijön, és inni fog a tejböl, pár nap alatt meg fog barátkozni, de ne eröszakoskodj vele ,hogy ,, ne probáld meg kihuzni onnan meg ilyesmi, mert annál jobban megijed. majd irj hogy mi lett.

sza Zsu

2009. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Ha nem tudod elmozdítani a hűtőt, akkor se félj, előbb-utóbb ki fog jönni, csak szegény nagyon megijedt és kell egy kis idő, míg feldolgozza a történteket. De nem marad ott, hidd el! Legjobb lenne, ha elmennél onnan egy időre, akkor hamarabb előbújik.

2009. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:) rendben van..:)
2009. szept. 27. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj ez természetes, hogy még fél. A mi kiscicáink is fél napot töltöttek a cipősszekrény alatt egy kb 5 centis helyen. Majd szép lassan előbújtak, körbenéztek ittak-ettek. Akkor még hozzánk nem jöttek oda, ha közelítettünk feléjük, visszabújtak a cipősszekrény alá. De pár nap alatt teljesen megszokták az új környezetet és minket is. :)

2009. szept. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat..
2009. szept. 27. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én cicám is ezt csinálta. Én hagytam had maradjon és fogtam egy madártollat (tulajdonképpen bármi más is jó) és elkezdtem picit huzogatni előtte, játszani vele. A macskák ösztönösen odakapnak, előbújnak és játszanak. Utána már evett is. Kb másfél óra játszadozás után már az ölemben dorombolt :)
2009. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elő fog jönni ne aggódj. Szegényke fél, szokatlan neki az új környezet. Ha előjön, akkor játsz vele és kényeztesd, meg fogja szokni az új otthonát.
2009. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ne félj majd előjön most megvan ijedve ha látja hogy nem bántják szépen kijön egyedül is,viszont ne adj neki whiskastejet mert az felnőtt macskának való. Inkább vizet adj mert a tejtől hasmenése lesz
2009. szept. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!