Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy hét alatt már három...

Egy hét alatt már három macskát ütöttem el kocsival. Miért ennyire buta állatok?

Figyelt kérdés

Megyek egyedül egy nyílt, egyenes útszakaszon és persze hogy akkor ugrik ki elém mikor ott vagyok, hogy esélyem se legyen kikerülni vagy fékezni.

Miért várják meg míg odaérek és akkor ugranak ki elém ?



2013. máj. 1. 02:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Én levezettem 500 ezer kilométert, de eddig csak 1 őzet sikerült kivasalnom. Pedig elég sokat megyek éjjel, kifejezetten vad járta utakon is. A hiba a te készülékedben van...
2013. máj. 1. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A macskák sajnos nem képesek jól felmérni a közeledő tárgyak sebességét, így könnyen benézik az autókat.
2013. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Nemcsak a macskák, de az állatok úgy általában valamiért hajlamosak átfutni a kocsi előtt. Igazából én úgy fogom fel, hogy aki hülye haljon meg, tehát oké, az ember próbálja kikerülni, satufék meg minden, dehát na, ne csak én figyeljek már...
2013. máj. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem hinném, hogy a macskában van a hiba.
2013. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor írjátok le légyszíves mit csináljak másképp ha nem a macskákban van a hiba.
2013. máj. 1. 11:02
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Fékezésen gondolkodtál már?
2013. máj. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6-os te képtelen vagy olvasni vagy szöveget értelmezni?

Mert leírtam a kérdés leírásban. Amikor pont akkor ugrik ki elém mikor 10 centire vagyok tőlük, nem lehet mit csinálni, mintha direkt öngyilkosok akarnának lenni.

2013. máj. 1. 12:09
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem a közlekedés kategóriában tetted fel a kérdést?

Így csak felbosszantod a macska-kedvelőket...Bár szerintem ez volt a célod.

2013. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

20 éve vezetek, még semmit nem ütöttem el!

szaladt elém süni, de megálltam.


mondd csak mennyivel mész, hogy nem tudsz fékezni ?!

olvasni is rossz, amit írtál !!!!!!

2013. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nem hiszem hogy a macskák buták.

Mi egy elég forgalmas út mellett lakunk és a macskánk az út szélén leül és szétnéz. Csak akkor megy át ha nem jön autó.

2013. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!