Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az ivartalanított macskák már...

Az ivartalanított macskák már nem akarnak nemi életet?

Figyelt kérdés
Finoman akartam feltenni a kérdést:D van egy lány cicánk, ivartalanított, de szeretnék egy ivartalanított fiút is mellé, de nem tudom, hogy próbálkoznának-e párzással:D
2013. máj. 1. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
ivartalanítsátok az összeset!!:D ha tudnád miket élek át én nyári napokon ,de még érted nem egy bokorba csinálják hanem az ablakom alatt!!!:D
2013. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Es akkor gondold az, mit elnek at ok az ablakod alatt. Hidd el, nem a elvezettol visitanak...
2013. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy valaki írta, hogy a fiúmacskája ivartalanítás után párzott, azért kérdeztem:D Egyébként részvétem az ordítozó macskák miatt:D
2013. máj. 1. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, élnek. A mi cicánk holnap lesz 6 éves, és már 5 éve meg van műttetve, de szokta "csinálni". :)
2013. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm hát ezt nem tudtam.. Azt hittem, ha ivartalanított, akkor nem termel olyan hormonokat, amitől párzani akarna :S És akkor milyen különbség van egy ivartalanított macska és egy "normális" macska között? Annyi, hogy nem ellik, de ugyanúgy ordít, meg "jelölget"?:S
2013. máj. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!