Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől ilyen kis növésű a...

Mitől ilyen kis növésű a macskánk?

Figyelt kérdés
Az egyik macskánk FELTŰNŐEN pici. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mint az embereknél a normál méretet és a törpeséget. Kb akkora ez a macska mint egy mókus, vagy egy nagyobbfajta patkány.
2013. máj. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
hat attol fugg mennyi idos es milyen fajta.... vagy nem indult meg be rendesen a novese vagy csak egyszeruen ilyen kisnovesu fajta
2013. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egyszerűen?? :D Még soha nem láttam ilyen picike macskát. Szerintem bekerülne a rekordok könyvébe ha nevezném...
2013. máj. 1. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A miénk is kis növésű, bár nem ennyire. Holnap lesz 6 éves, és eddig nem akadályozta őt csöpp termete. :)

Ha nagyon aggódsz érte, szerintem vidd el orvoshoz, de nem szükséges, mondom, a mi cicusunk is kicsi. Na jó, azért nem liliputi. :)

2013. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem aggódok érte, csak még soha nem láttam ilyen "különleges" macskát. :)
2013. máj. 1. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Kepet tudsz rola mutatni?
2013. máj. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!