Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan győzzem meg anyumat...

Hogyan győzzem meg anyumat arról, hogy mindenféleképpen ivartalanítani kell a macskát? (részletek lent)

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szobacica, éjszaka a teraszon alszik, napközben pedig bent lenne HA nem tüzelne hetente, és nem menne az agyamra. Nem tudok tőle aludni, ha ki akarom fárasztani (játszok vele, hogy éjszaka ne nyávogjon annyit és tudjak aludni) fuldokló hangot ad ki. Anyámmal már ott tartunk, hogy éjszakára szobát cserélünk, mert őt állítólag nem zavarja a nyávogás. Ivartalanításról azonban úgy vettem észre hallani nem akar, azt mondja, jajj ne vegyem ennyire komolyan, majd elmúlik. De látszik szegény macskán, hogy szenved. Szóval hogyan győzzem meg? Mellesleg ivartalanítási akciót is kerestem Borsodban, de nincs... Így elég drága is, de ez egy másik sztori... Köszönöm, hogy elolvastad!!! :)


18/l


2013. máj. 1. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van esetleg önálló kereseted? mert ha van akkor fogod és szépen elviszed a cicát.. ha már megtörtént a dolog nem igazán tud mit tenni ellene anyud...



esetleg kérdezted tőle hogy miért nem akarja ivartalanitani?

2013. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Plusz még kölykei is lesznek nemsoká. Teljesen felesleges bármit mondani ha eddig nem jutott el idáig. Anyád valszeg egy szellemi fogyatékos, nincs mit tenni.
2013. máj. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. Sajna nincsen, nyári munkám lesz valószínűleg.

2. Hacsak nem ugrik le a 2.ról, nem lesznek kölykök... De szerintem ezt már hamarabb megtette volna. Jah bocsi, de anyukám nem fogyatékos, nagyon szeretem, és tanácsokat szerettem volna, hogy hogyan győzzem meg erről az újdonságról (ugyanis eddig kertes házban laktunk kandurral

2013. máj. 1. 21:46
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer! Nem válaszol arra a kérdésre hogy miért nem akarja, egyszerűen mindent bevetettem, hogy biztos fájdalmas neki ez az egész, meg nem lesz ennek vége... Ingyen/akciósan csak Pesten csinálnák (2 alapítványt kérdeztem,de Pestiek), úgy viszont az útiköltség sok.
2013. máj. 1. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:

esetleg az összeget sajnálja rá?


mind amellett hogy most szenved a cica a későbbi megbetegedések pl méhrák kockázatát is növeli


ha ivartalanitantok akkor nem kellene kizárni, nem koszolna össze semmit, nyugodtabb lenne

2013. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 236526 válasza:
0%
Ha ezt megteszed tudd hogy tönkre teszed a macskád életét... van más módszer is pl fogamzás gátló ami olcsóbb is és nem lesz elhízott depis a cicád! Állatorvosnál és állatkereskedésben is beszerezhető!
2013. máj. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy elfog múlni ez a viselkedése. Tapasztalatom nincs, mert nekem ivartalanított kandúrom van, de ahogy olvastam a nőstény cica ilyenkori viselkedése elég rázós.

Nem tudom nektek mi a drága, itt Bp.-en 10 Ft alatt van a műtét. Gyűjts rá, egyszer csak összejön valahogy, meg lehet talán részletfizetést is kérni a dokinál, de ezt nem tudom, szintén itt olvastam.

Anyud meg ha már megtetted akkor úgysem tud vele mit kezdeni, talán elfogadja, hogy téged zavar és megoldást szeretnél rá találni. Bár inkább közös döntéssel jobb lenne ezt elintézni.

2013. máj. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm sem akarta ivartalanítatni a macskáját, mert lakásban van úgysem tud párosodn akkor minek. Hiába mindtam neki hogy a cica életével játszik nem hitte el. Aztán egy nap réműlten hívott hogy a macskája nem tud felkelni, ha hozzáér fájdalmasan nyávog és valami bűzös váladék folyik belőle. Azonnal rohantam értűk, neki nem volt autója, irány az állatorvos. A cicának gennyes méhgyuladása volt, nem tudták megmenteni:( Na ezért kellene megműteni.
2013. máj. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mond meg anyukádnak,hogy hívjon fel,privátba meg is adom a számom.5 árva macskát etetek(útszélere kirakott mért is ne)2 már pótmamánál,3 majd ezután megy anyacicához,de keresni anyacicát?Horror,de nehezen találtunk.És tele van ezzel az ország.Szóval igen,nem rossz dolog az ivartalanítás!
2013. máj. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

36526 válasza:


Ha ezt megteszed tudd hogy tönkre teszed a macskád életét... van más módszer is pl fogamzás gátló ami olcsóbb is és nem lesz elhízott depis a cicád! Állatorvosnál és állatkereskedésben is beszerezhető!



Tyuh, hogy te milyen ostoba vagy...:(

2013. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!