Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska szobatisztaság?

Macska szobatisztaság?

Figyelt kérdés
Az egyik macskám 7 éves ivaros nőstény, kinti-benti, nem használja az almot, ott kakál-pisil ahol éppen rájön, már a szőnyeget is fel kellett szedni miatta. Van rajta kívül még 3 macska bent, egyiknél sincs ilyen probléma. Nem szervi oka van szerintem, kiskorában is ilyen volt, volt rá példa hogy az ágyba pisilt, szerencsére erről sikerült leszoktatni. Nem tudom mit csináljak vele, h leszoktassam erről? Az almosládát rendszeresen cserélem, köszi a válaszokat

2013. máj. 2. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahányszor látod, hogy épp nekikezdene, tedd bele az alomba. Istenem. A többit hogy tanítottad szobatisztaságra?


Egyébként meg ivartalaníttasd.

2013. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Így már próbáltam, nem megy. A többi ösztönösen megtanulta, meg sem kellett mutatni nekik
2013. máj. 2. 12:05
 3/3 Vicuska87 ***** válasza:
Ivartalanítás, vagy pedig vidd el orovoshoz, mert ez lehet valamilyen betegség jele is!
2013. máj. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!