Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet új lakásba költöztetni...

Lehet új lakásba költöztetni egy 10 éves cicust?

Figyelt kérdés
Most töltötte a cicus a 10. évét. Anyumnak a cicusa, akinek sajnos egyéb okokból meg kell válnia tőle. Arra gondoltam, hogy elviszem magamhoz. Inkább mint hogy elaltassák szegénykémet. Szerintetek meg fogja tudni szokni az új lakást? Vagy tényleg el kell altatni?:( Eddig is panelban lakott, most is panelban lakna.
2009. szept. 28. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az új helyet biztos megszokná, de azt nem hiszem, hogy az az ember, aki 10 évig vele lakott, már nem lakik vele.
2009. szept. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, mivel gondolom rendszeresen találkoztatok eddig is. Először biztosan furcsa lesz a számára az új helyzet, de azt gondolom, hogy mindenképpen érdemes megpróbálni. Főleg azért, mert macskáknál a 10 év még csak a középkort jelenti, nem kevés 16-18 év körüli jószágról tudok.
2009. szept. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy megszokja. Az elején majd mindent szimatolni fog, mindent megjelölget az állával, de nem lesz vele gond. A régi alomtálcát és a régi etetőtálakat használjátok az új helyen is, valamint ha volt fekvőhelye (pléd v. kosárka) azt is vigyétek magatokkal.
2009. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Isten őrizz elaltatni!

Én először 11 éves korában költöztettem a cicámat, ráadásul kertes házból társasházba, utána 13 évesen. Megszokja simán, de tényleg rossz lesz neki, hogy a régi gazdija nem lesz már vele. Anyukád nem lehetne ott az elején?

Készülj fel rá, hogy először nagyon kétségbe lesz esve, sírni fog nagyon, de ne ijedj meg, hamar abba fogja hagyni.Szánj sok időt a dédelgetésre, simogatásra.

2009. szept. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elaltatni? ÁÁÁh az bűűn!!! Én már hallottam olyat ezt a mamám mesélte, hogy mikor városba költöztek persze vitték a cicát is képzeld a cica a városból visszament a faluba ami 15kmre volt de haza talált ösztönszerűen!! Szval ami fontos legyen mindig a szemedelőtt nehogy meglógjon:D
2009. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!