Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a szobacicám! Megtalálh...

Eltűnt a szobacicám! Megtalálhatjuk még egymást valaha?

Figyelt kérdés

Az éjjel eltűnt az ivartalanított két éves szobacicám. Egy tömbházlakás második emeletén lakunk és az erkélyünk nyitott, alattunk kisebb- nagyobb gyümölcsfák, az egyik fa lombozata behajlik az erkélyre, de ő sosem mászik a fára mert a vékony ágak nem bírják meg. Az egyik kicsi fa törzsén találtunk egy szőrcsomót, gondolom ráeshetett, ráugorhatott arra a fára, bár kissé messze van az erkélytől.

Sosem volt még lent, nem ismeri a terepet és nagyon féltem őt! :(

Visszafog találni? Nem találom sehol.

Nagyon félek, nem akarom őt is elveszíteni!



2013. máj. 5. 06:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A macskáknál előfordul, hogy pár napra elmennek, és ha nem esik bajuk, akkor haza is mennek.

Mi is így jártunk, ma 2 hete, hogy eltűnt a cicánk. :( Ki szokott menni a nyitott ablakon, de nem jött vissza.

17/L

2013. máj. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ragasszatok ki a környéken papírokat, amin leírjátok, hogy keresitek a cicát. Jó lenne egy fotó is hozzá. Hátha valaki befogadta...
2013. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szegény. :(

Ne add fel, mindenhova alaposan nézz be, hívogasd, kérdezgesd a szomszédokat, hogy nem látták-e. Nagyon eltudnak bújni és ha félnek, ami a te cicádnál nyilvánvaló, akkor meg sem mukkannak, sokszor még akkor sem, ha hívják őket (de én akkor is hívnám). Azért van rá esély, ha megismeri a hangod, akkor vagy megmozdul vagy minimális hangot azért mégiscsak kiprésel magából, szerintem valahol "lemerevedve" kuksol.

2013. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jó, hogy írtok...

Nagyon messze elmennek ilyenkor vagy nagyobb az esély rá, hogy csak itt a környéken van? Nem is tudom hogy tud-e fára mászni, hogy visszajöjjön mert még sosem volt fán. És most már egyre nagyobb lesz a zaj, félek hogy valami baj fog történni vele és nem találom meg, ő pedig nem tud hazajönni :(

2013. máj. 5. 07:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy nagyobb az esély arra, hogy a környéken van. Mivel ismeretlen neki minden, nem fog szaladgálni és ha meg is ijed valamitől inkább behúzódik valami rejtett helyre. Remélhetőleg nincs agresszív kutya vagy ember a környezetben, mert akkor nagyobb az esély, hogy sértetlenül előkerül. Lehet nem olyan ügyes a fára mászásban, mint egy tapasztalt cica, de nagyon ügyesek ők. Ezek csak találgatások, de szerintem megfogjátok találni, valahogy nincs negatív érzésem vagyis reménykedek, mert annyira nem akarok negatív dolgokat.
2013. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

MEGTALÁLTUK! :)

Máris kóbor macska kinézete van :D Kicsit még zavarodott, de már mosakszik, szagolgat, enni, inni még nem akar.

Annyira jó, hogy megkerült! Nagyon hiányzott, nem tudom mi lett volna, ha őt is elveszítem!

Köszönöm, hogy írtatok! :)

2013. máj. 5. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy meglett! :)))
2013. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hála égnek! :)

Én is örülök, jó néha egy kis happy end. :)

2013. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!