Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti megszoktátok főzni a...

Ti megszoktátok főzni a macskának vásárolt nyers csirkehúst?

Figyelt kérdés
Mert én úgy vettem észre,hogy az én macskáim otthon szétmajszolják,de ímmel-ámmal megeszik.Ekkor elkezdtem nekik megfőzni(cs.láb,farhát,fej,nyak),és amióta így adom nekik,mint a láncos kutyák,úgy morognak egymásra,ha evésre kerül a sor.Persze előtte apróra darabolom.Na,de olcsóbban is kijövök,mint ezekkel a drága macskakonzervekkel,tápokkal.5 macskát tartunk amúgy,más is van igy az etetéssel?

2013. máj. 5. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Én eddig mellfilét adtam/adok nekik rendszeresen, azt nem főztem meg (emelett macska kaját is esznek, de a kettőt sem semmi etetni, de nem baj, megérdemlik). Amiben csont van, inkább daráld le, mert azt olvastam, ha megfőzik a csirkecsontot akkor szilánkosan törik és az nem szerencsés a cicákra nézve. Ami fura (én nem eszek húst), hogy ami csont néha benne marad a mellfilébe szerintem az is veszélyes, olyan hegyesnek tűnik, hogy én még azt sem merem odaadni a ciceknek, pedig tudom, hogy a természetben sem főzik meg és nem is csontozzák ki nekik az eledelt.

Szóval én eddig nyersen adtam nekik mindent, mert NÉHA (még mielőtt valaki belém köt) csirke májat is kaptak, de nálunk meg azt nyammogják.

2013. máj. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Én azt hallottam egy állatorvostól,hogy a kálciumpótlás miatt kell egy kis csont a macskáknak is.Csirkenyakat javasolt,egy kicsit össze kell törni kalapáccsal a csontot benne,és megfőzni.
2013. máj. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%

Most viccelni tetszenek ?


Mit eszik egy kóbor macsek ? Egeret madarat... stb.

Kicsontozza neki valaki ? Senki.


Egyébként főzd meg, nem büdösödik meg, és nálam jobban is komálják...


Én még a farhátat is odaadom egyben.

Semmi bajuk, és órákig elvannak a csontokkal.

Nálam semmi probléma nem volt soha, pedig 18 macskám van, a legidősebb 16 éves, és az összes foga megvan.


Nyugodtan mehet főve bármi egy csirkéből.

Ha a csontot nem tudja elrágni, akkor otthagyja.

2013. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!