Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja a kb.6 hetes...

Nem lesz baja a kb.6 hetes cicámnak ha whiskas junior helyett whiskas adult tápot eszik? Nem száraztáp, hanem lágy.

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Max befosik.
2013. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Két napja eszik és nem ment tôle a hasa
2013. máj. 5. 13:18
 3/9 anonim válasza:

óvatosan szoktasd rá ezekre a macska ételekre, mert aztán nem fog mást megenni. Az én volt macskám úgy rá lett szoktatva kicsi korában a Whiskasra, hogy sem KiteKat sem mást nem volt hajlandó megenni. Reggel elmentem otthonról kitettem a Kitekatot, este mikor hazaértem változatlanul ott volt.

A Whiskas esetében ilyet sosem csinált.

Meggondolnám kétszer is, hogy mit adnék neki, ha macskám lenne..

2013. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Amve válasza:
Szia! Mivel más az emésztése és a tápanyag szükséglete a kölyök illetve a felnőtt cicának én nem adnék neki felnőtt tápot. Igazából 4 hónapos koráig baby-t kellene neki adni. Lehet, hogy nem lesz tőle semmi baja, de a fejlődése lehet, hogy nem lesz tökéletes e miatt...
2013. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsokat!
2013. máj. 5. 14:28
 6/9 anonim válasza:
;Utolsó előttinek üzenem: Négy hónapos koráig?? ' évig kell neki adni a juniort!
2013. máj. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Amve válasza:
Bocsánat, én úgy tudtam a baby-t 4 hónapos korik, a juniort pedig 1 éves korig kell adni. Legalább is én így csináltam, de nem vagyok én se tévedhetetlen.
2013. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocsánat, de mi az a baby? Én olyat még nem láttam...de ha van akkor elnézésedet kérem :)
2013. júl. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Remélem azóta szép nagy boldog cica lett belőle!:)


Más az adult (felnőtt) táp összetevője, a baby vagy junior direkt nekik lett kifejlesztve.

Egyébként egyik sem jó táp, csak jó a reklámja. whiskas árárból már elég jó minőségi tápokat lehet venni , nézd meg a webshopokat, meg ird be a keresőbe prémium macskatáp és meglátod, hogy a whiskas kitekat, stb. nem jó táp. Nagyon nem.:(

Legalsó kategória a boltok saját márkás termékei, moslék szinten vannak.

Alsó kategória a whiskas, kitekat, frisk..stb.

Középkategória pl a purina (whiskas árárban!) Gourmet, Miamor,

Jó kategóriának mondanám: Animonda , Sheba,(szintén whiskas árában kb, csak amíg a whiskas tele van ízfokoókkal, színezékkel stb-vel, és kb 4 %-a hús, addig az animondának kb 40%-a már hús!

Jó pl még a Royal Canin, Acana, Applaws, Almo nature, Cosma, Granatapet, Feringa, Imas,

Smilla: olcsóbb mint a kitekat, stb. és prémium táp..

zooplus, vagy zoofast, vagy Petissimo stb webshopokban utána lehet nézni.

Nagyon jó kis tápok vannak, amiben igenis van hús (pl Bozita 90%-a hús!) és vitamin,és taurin, és...

2015. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!