Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mi ez a seb? Képpel.

Szerintetek mi ez a seb? Képpel.

Figyelt kérdés

Simogatás közben, éreztem a dudort, de sebesnek néz ki, múltkor kiszedtem belőle, és fertőtlenitettem. És most megint olyan. Szerintetek mi az? Vigyek dokihoz?

Kép:

[link]



2013. máj. 5. 15:43
 1/4 anonim válasza:
Szerintem vidd el orvoshoz.
2013. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fő a biztonság,légy elővigyázatos(előző vagyok)
2013. máj. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a fura, hogy nem tűnik annyira vészesnek, de mivel nem akar elmúlni, begyógyulni így már érdekes. Kiszedted? Milyen volt alatta a bőr?

Esetleg egy telefon a dokihoz, ahol elmondod, hogy mióta van ott, kb. mekkora és nem akar elmúlni. Szerintem nekik tudniuk kéne így is, hogy mi ez, ha meg látni akarja, akkor vidd el. Tényleg jobb a megelőzés, mintsem egy nagyobb baj.

2013. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fáj a cicának körülötte? Folyt belőle genny? Lehet, hogy egy kifakadt tályog, a cicáknál elég gyakori. (kis sebből alakul ki általában, bőr alatti gennyel telt üreg) Vidd el állatorvoshoz mindenképp, hogy kitisztítsa és lefetőtlenitse!
2013. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!