Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi idő közönként kell...

Mennyi idő közönként kell etetni őket? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
2 hetes kiscicáink anyját elütötte a vonat, és a picik meg nem akarnak enni. A másik anya nem fogadja be őket. Mennyi idő közönként próbálgassam az etetést?
2013. máj. 5. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
lehet azért nem esznek mert nem jó kaját adsz nekik . nekik nem jó a bolti tej... azt hiszem kecsketejet szoktak kisállatoknak adni, vagy lehet venni külön a macskáknak tejet lehet az is jó. nekik még elég sokszor kéne enniük. 3-4 óránként ha jól tudom. sok sikert a felnevelésükhöz, remélem sikerülni fog ;)
2013. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy semmiféle házi tejhez nem tudunk hozzá jutni.

Valamennyire eszik a boltit is, de egyszerre keveset.

2013. máj. 5. 21:21
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mocorogni fognak, de kb 2-3 óránként.


Fontos, hogy valami szőrös takarót rakj be, és tartsd melegen, ha kell lámpával.


A fressiben, vagy az Alphában vagy esteleg állatorvosnál kapsz cumisüveget, és tejport, vagy tejet.

Én ezt kevertem be egy kicsi kávétejszínnel, és azt itták.


Ne erőből nyomd a cumisüveget, mert ha félrenyel, akkor tüdőgyulladás kb 1-2 nap alatt elviszi.


Még semmilyen immunrendszerük nincs, tehát mindenféle mosás...


Pisiltetés, és kakiltatásra a módszer pedig a következő:


Tenyeredbe veszed, hanyatt. Nem fog neki tetszeni, de ki kell bírni.

Vegyél egy vattacsomót, és körkörös mozdulatokkal masszírozd a pocakot. Ettől meg is nyugszik, és fog pisilni és kakilni is.


Fontos, a cumi gumija nem cserélhető, mert az újat nem szokták elfogadni, ha megszokták a régebbit.


Egyébként nem irigyellek, ez pokoli sok meló, és kialvatlansággal jár, de egy olyan élmény amit nem lehet elmondani.

2013. máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!