Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Holnap reggel 8ra viszem...

Holnap reggel 8ra viszem nőstény cicámat ivartalanítani, de dél,1 körül el kell mennem otthonról, egyedül hagyhatom?

Figyelt kérdés
2013. máj. 6. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
persze, ha nagyon nem, akkor megpróbálom megoldani
2013. máj. 6. 16:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is reggel 8ra vittük a cicámat, es csak akkor mentünk érte, mikor anyukám végzett a melójával, szóval 5körül. Addig pihent ott az állatkórházban. Nem hagyhatod bent műtét után egy kicsit?

Nekünk az orvos mondta, hogy maradjon bent, ha esetleg valami baj lenne és mi nem vagyunk otthon, ők tudnak segíteni.

2013. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt nem tudtam, hogy ilyet lehet, megkérdezem akkor. köszönöm a választ
2013. máj. 6. 17:14
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:
Inkább hagyd bent amíg valaki nem tud vele otthon lenni! AMíg ébredezik, és nem ébred fel teljesen, rengeted veszélynek van kitéve!
2013. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a fiú cicámat nem is engedték rögtön műtét után elhozni. Én azt akartam, hogy megvárom ott és hozom is el, de azt mondták (úgy emlékszem min. 2-3 órát bent kell hagynom), hogy ébredés előtt nem is adják oda, mert ahogy írták, nehogy valami gond legyen, mert ha esetleg van, akkor ők rögtön tudnak segíteni.
2013. máj. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne hagyd egyedül semmiképpen


altatás után szédeleghet, hányhat (enni ne adj neki előtte -ugy-e mondta az orvos - meg ne fullajon)


ennek ellenére, fel akar esetleg ugrálni, összetöri magát.

ki akar menni pisilni ...


nekem mindkét cicám altatás után kereste a meleget.


hazavitelnél figyelj, a szeme nyitva van, meg ne sérüljön. olyan kosár kell, amiben nem tudja megszúrni, odaütni valamihez.

2013. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!