Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a cicám! Hogy éljem...

Meghalt a cicám! Hogy éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Tegnap este Vaki cicám Örökre elment. Nem tudjuk mi lett vele, ki jött velem az udvarra, és mikor a kaputól visszajöttem már feküdt és rángatózott. Gyorsan bevittem,szóltam anyának,elmentünk az orvoshoz,aki csak ránézett, és azt mondta súlyos epilepszia,de nincs nála semmi,nem tud semmit adni :)37 Azt mondta,h adjunk neki a másik cicánk gyógyszeréből,Ő is epilepsziás. Adtunk, kicsit enyhült a görcs,de nem állt le...aztán a kis szive nem bírta... Kb. 3/4óráig szenvedett szegény kiscicám,végig szenvedve,amit soha nem fogok tudni megbocsátani se magamnak,se az orvosnak...

Máris annyira hiányzik, nincs aki itt doromboljon, dugja a kis fejét, hülye hangon nyávogjon, és állandóan egyen...adnék neki egész nap,csak jönne vissza!

Kimondhatatlan Űr maradt utána....


2009. szept. 29. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon sajnálom a történteket. Talán az idő múlása lesz a gyógyír a bánatodra.

Engem azért nem győzött meg a dokitok diagnózisa, hiszen epilepsziától nem nagyon halnak meg az állatkák. Nem történhetett valahol mérgezés?

2009. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
2%
vegyél egy másik macskát:D itt tulajdonképpen milyen segítséget vársz?
2009. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
az vigasztaljon hogy mostmár nem szendved.:) és jobb neki. nyugalomban van.:) a lelke örökre veled marad. (= és lehet lesz majd valami más állatod aki majd enyhíti a hiányát. :)
2009. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
0%
HÁT JOBB LESZ AZ EMBERIségnak ha utána mész és megkeresed
2009. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Amit tehetsz hogy megsiratod és eltemeted:( Tudom, ez nagyon szenvtelenül hangzik- de nem nagyon tehetsz mást. Engedd el őt! Amikor pedig elég erősnek érzed magad egy új kis élet nagy vígaszt nyújthat neked. Légy erős...
2009. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom:( Egy darabig mindenképpen rossz lesz,ez van. Próbálj a boldog napjaitokra gondolni. Aztán ha megnyugodtal,ha már megüresedett a helye,próbáld azt a szeretetet,gondoskodást egy gazdátlan cicára fordítani.A cicád is biztosan így szeretné.
2009. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
100%
Nekem pár napja halt meg a kutyám nagyon sokat sírtam,de belekell törődni ami nem annyira könnyű. Nagyon hiányzik nagyon szerettem. Kullancs volt benne kiszedtük és másnapra elszökött aztán kb. 4 nap után ott fekünd az egyik barátnőmék háza előtt nagyon gyenge, beteg volt kihívták az állat orvost és elaltata el se akartam hinni hogy nincs többé még szerencse hogy nem voltam otthon! Úgy hogy együtt érzek veled. :'(
2009. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom!:(

Semmi esetre se hibáztasd magad! Te semmiről nem tehetsz! De még lehet, hogy az orvos sem hibás..., nem tudom.

Elhiszem, hogy nagyon fáj és ez így is lesz egy jódarabig. Sajnos ez az élet velejárója...

Idővel majd jobb lesz kicsit. Addig is foglalkozz a másik cicáddal! Biztos neki is furcsa lesz a helyzet, hogy már csak egyedül van.

Fel a fejjel! Később tényleg könnyebb lesz!

2009. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Próbáld azzal nyugtatni magad, hogy a cicusod, amíg élt, minden szeretetet megkapott, ami tőled telt, és boldog életet élt. Elhiszem, hogy hiányzik, nekem 2 cicám van, és valószínűleg hasonlóan éreznék, mint te, ha bármelyiket elveszíteném. Tudom, hogy nem könnyű, de próbálj most egy kicsit másra gondolni, ne otthon ülni, az talán kicsit segít.

2009. szept. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos nagyon szomorú a történet. Legyél sokat a másik cicáddal, és ha kis idővel egyhül a fájdalom és van kedved hozzá, akkor vegyél magadhoz egy pici cicát.
2009. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!