Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire jo a macskafü? Hol lehet...

Mire jo a macskafü? Hol lehet kapni? Mikortol lehet adni a cicának?

Figyelt kérdés
Kiscicámat kizárolag lakásban tartom, egyik ismerősőm mondta hogy vegyek, de ő sem tudta pontosan mire is való, tudnátok nekem benne segiteni?
2009. szept. 29. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok a vitamin benne, tehát egészséges. 10 hónapos kortól már adhatod neki. Ha ilyet eszik a cica,akkor ELVILEG nem fog minden megrákcsálni, szétkaparni. Állatkereskedésben és kifejezetten csak állatkajával foglalkozó boltokban szerintem megtalálod. De a tescoban meg plusban nem valószínű. De: Én is vettem annak inedjén a 2 cicámnak, és hozzá se nyúltak... :)
2009. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az állatdoki mondta hogy vegyek neki hogy könnyeben tudjon szörcsomót köpni de rá se néz:S
2009. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, ez marhaság. A macskafű arra való, hogy a lenyelt szőrgolyókat segít feloldani. Nem vitaminra való meg ilyesmik.
2009. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém kihányja. Rögtön, ahogy megette, és szőr nélkül, csak a megcsócsált füvet. Csak simán hány tőle, úgyhogy én kihajítottam.
2009. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!