Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor jönnek a kiscicák?

Mikor jönnek a kiscicák?

Figyelt kérdés
Sziasztok a cicám vemhes és elméletileg jövőhéten lép be az utolsó hétbe de már nagyon nagy a hasa és mocorognak is a kicsi rendesen és úgy vettem észre a pocakja is kicsit másképp áll most mint eddig! Saját tapasztalatokat várok hogy körülbelül mennyi idő lehet még hátra mert már nagyon várjuk a kicsiket és nem akarom egyedül hagyni a nagy napon!

2013. máj. 9. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
benti cica? mert ha nem, a nagy napon úgyis félre fog vonulni, egy elore elkészített helyen. mert mikor a macska vemhes, elmegy az udvarba egy kis zugot keresni magának, ahol rendben megszulheti, és késobb szoptathatja a kiscicákat. ha benti, akkor igazán nincs tapasztalatom, mert nekunk is kinti macskánk van, és barátnomnek is, akinek a macskája egyszer szult. de ne ijedj meg, olyan helyre vitte a kiscicákat, ahol a gazdija is konnyen megtalálta :) a kutya viszont nem. :D a kérdésre válaszolva pedig: lehet hogy akkor szuli meg majd, amikorra ki van írva, mert a vemhesség végében már normális, hogy mocorognak. de viszont most már készuljetek fel arra is, hogy bármikor megszulhet a cica. :) szerintem ha egyedulhagynád, akkor se lene semmi baj, és nem tudom, jó-e egyáltalán, ha ott vagy ilyenkor vele.
2013. máj. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ma reggel megellet 4 kiscica lett és minden simán ment köszönöm :)
2013. máj. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!