Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok feladni hirdetést...

Hol tudok feladni hirdetést online ahhol nagy az esély, hogy gazdára találnak a kiscicáim?

Figyelt kérdés
Nem rég születtek kiscicák és nem szeretném őket megtartani mert 7 cicát már nem tudnék gondozni. (alapból van 3 cicán és 4 kicsi született)

2013. máj. 11. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagy eséllyel sehol sem tudsz hrdetni.Sok a cica mindenhol.

Megelőzni kellett volna a szaporulatot.

Amit tehetsz,hogy minél több helyre felrakod a cicákat.

2013. máj. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
hirdess facebook-on,más internetes portálokon.hívj fel állatmenhelyeket,hátha valahol befogadják.esetleg macskás fórumokon írd ki h ingyen elvihető.
2013. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ivartalaníttasd a macskád. Az állatmenhelyek tele vannak, leginkább a hozzád hasonló felelőtlen állattartók miatt. És ezt nem sértésnek szántam, ez a valóság. Online hirdetéseket sajnos rosszindulatú emberek is olvasnak, soha nem tudhatod, kinek adtad a macskákat és tényleg jó soruk lesz-e. Szerintem próbáld ismerősökön keresztül megbízható gazdához juttatni őket.
2013. máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bocsi de ha nem akarsz több cicát, miért nem intézted úgy, hogy ne lehessenek kicsik? :/


Amúgy a kérdésedre válaszolva: apród, vatera, expressz, esetleg facebook.

Nekem most lett kiscicám, apródon találtam rá. :)

2013. máj. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már meg van beszélve egy orvos ismerősömmel,hogy ivartalanítva lesznek...
2013. máj. 11. 15:22
 6/7 anonim válasza:
Szerintem tedd fel a Jófogásra, egy ismerősöm 10(!) keverék kiskutyusnak talált ott gazdit!:)
2013. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltettem és 2 kiscica már gazdára talált :)
2013. máj. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!