Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet a húst (egészsége...

Hogyan lehet a húst (egészségesen) ízletesebbé tenni a cicáknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy eddig csirke mellet vettem nekik és azt szépen megették. Ma viszont nem volt a hentesnél csirkemell, ezért vettem pulykát. Sajna ezt nem nagyon eszik. 2 cicám van az egyik a száraz tápon kívül eddig minden macsek kaját és húst belapátolt, már konyhamalac a neve, viszont ezt a pulykamellet nem falta egyből, hanem szerencsétlenkedett vele, a végén meg kivett egy darabot és csak pofozgatta, játszott vele. Miközben tudom, hogy éhes volt, mert még ő elég gyakran eszik keveset.. A másik nem is evett belőle. Több mint egy kilót vettem és már kicsi darabkákra is felvágtam, lefagyasztottam, nem szeretném ha nem ennék meg. Mivel lehetne ezt számukra ízletesen megcsinálni? Még megpróbálom megsütni vagy főzni, de ehhez nem fűzök sok reményt. A hús amúgy nem büdös meg nem romlott még fura hal szaga sincs, a színe is szép, de valamiért nem jön be nekik. Utánanézek még, de ha valaki tudna bevált tippet azt köszönöm szépen. Jöhet több ötlet is, valami fini szaftos vagy amit szerintetek megennének.
2013. máj. 11. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Na nehogy már a szar dirigáljon a wcből. Odaadod nekik és majd ha látják, hogy nincs más, akkor megeszik.
2013. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira sejtettem... oké, én is néha ki vagyok bukva rajtuk, de hát ez van. Hidd el nem olyanok, hogy megeszik, inkább hagyják megromlani, azért a húst sem lehet állandóan ki-be tenni a hűtőbe, na és kint sem lehet hagyni túl sokáig.
2013. máj. 11. 16:15
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Igen a hús az megromlik kedves első válaszoló, ha nem eszik meg a cicák. Romlott húst gondolom te sem etetnél a cicákkal!

Én főznék belőle egy jó kiadós gulyás levest magamnak, a cicáknak meg vennék csirke mellet!

Igazából nem tudsz semmi extrát csinálni vele, mert ők a nyers hús illatára buknak!

2013. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vicuska87 ***** válasza:

Mindenkinek szíve joga hogy mit ad oda a macskának!

A trágár megszólításodat pedig tartsd meg magadnak!

Köszönöm!

2013. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de én nem eszem húst. Meg már annyira szétdaraboltam, hogy ezt igazából emberrel nem etetném meg, pedig biztos semmi baja.

Hát, majd talán belecsempészem abba, amit megesznek.

(Gondolom volt itt egy epés beszólás, szerencsére nem olvastam, de hát itt ez már csak így megy...)

2013. máj. 11. 20:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha úgysem eszed meg, tegyél egy próbát a megsutéssel :) vagy keverd bele ezután valami másba, pl konzervbe, biztos megeszik, ha finomra meg van sutve, és még konzervben is van :)
2013. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!