Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szokott dorombolni nektek a...

Szokott dorombolni nektek a macskátok? : )

Figyelt kérdés
Igényli a kényeztetést, vagy magányos típus a tiétek?
2013. máj. 11. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam az egyik igen kettős típus: imádja a simogatást, de csak úgy, hogy mellette ülök, az ölembe a világért nem jönne, ha felveszem, már feszíti is magát és ugrik le. Ha a másik is odajön, akkor elmegy.
2013. máj. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hangulatfüggő. Van, hogy szinte erőszakosan bújik, máskor letojja a fejemet. :))
2013. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a kettő hogy jön össze? :D Mármint az én dilijeim (2 cimic) nem mindig akkor dorombolnak, ha kényeztetik őket. Az egyik van mikor csak odalibben leteszi magát és rákezdi anélkül, hogy bárki hozzáért volna. A fésülést nagyon szereti mindkettő, akkor rögtön dorombolás, de ölbe egyik sem szeret lenni. Meg néha azt sem szeretik, ha csak úgy elkezdem simizni őket, néha meg tolják magukat oda. Azt hiszem az enyémek hasonulnak egymáshoz, mert szinte mindkettő ilyen típus. Szóval néha (nekem) dorombolósak, néha egymást szeretgetik, néha mindenki elvonul a magányába.

Miért kérdezed? Neked milyen a cicád?

2013. máj. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kettő cicánk van.Az egyik nagyon bújós,folyton az ölünkbe fekszik,dorombol is.A másik csak ritkán jön oda,hogy simogassuk,és csak halkan dorombol.
2013. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem 5 macskám van (szülők és 3 "gyerek"), de az egyiket, amióta elhoztuk SOHA nem hallottam dorombolni. Szereti a simit, igaz nem túl bújós fajta, de igényli a törődést. Ha boldog, elkezd "nyammogni". Létezik egyáltalán olyan macska, ami soha sem dorombol? Vagy valami baj van vele? Amúgy most lesz 2 éves, ő az apuka.
2013. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Két macskám van. Az egyik nagyon olyan típus, hogy dörgölődzik simogatásért, az szinte mindig dorombol :)

A másik függetlenebb típus ő csak akkor dorombol ha éhes, vagy nagy ritkán mikor simogatjuk.

2013. máj. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló,mintha az én cicáimat jellemeznéd.:)
2013. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!