Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám csak szerelmes vagy...

A macskám csak szerelmes vagy történt valami baja?

Figyelt kérdés
Ma 2013 Május 12. van és már 5 napja nem jött haza a macskám és csak párzási időszak van vagy télleg történt valami baja?? Lécci segítseteekk

2013. máj. 12. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy erre a kérdésre bárki is tudna segítő választ adni?

Sok minden történhetett a cicáddal, ha szerencséd van sértetlenül hazamegy, de megeshet, hogy nincs szerencséd...

2013. máj. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nőstény? mert az enyém is így van..valahol megellett és a kiscicáival van.

ha meg kandúr, mivel párzási időszak van, lehet "csajozik" :) de hát sajnos az is benne van a pakliban, hogy baja történt :S

2013. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 komizó csak aggódom a macskámért talán baj?? 2. komizó nem nőstény de azért köszi :)
2013. máj. 12. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha aggódsz, csak nagyon rossz olvasni, mert ezzel nem lehet mit kezdeni és elég nagy az esély rá, hogy baja esett. Én nem szoktam ezt szajkózni, de csak erre tudok gondolni ebben az esetben, hogy az ivartalanítással talán segíthetnél rajta. Az én cicám hála az égnek nem tűnik el napokra, csak órákat van kint, de azt is a közelben tölti. Szóval csak arra tudok gondolni, hogy azért van még nekünk, mert ivartalanított kandúr.
2013. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van az ivartalanítás segíthet köszyy a választ :) Sajnos még mindig nem jött haza :(
2013. máj. 13. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg sajnálom, mert rossz lehet, remélem azért előkerül. Esetleg a szomszédokat meglehetne kérdezni, hogy nem látták-e, hogy véletlenül nem zárták-e be pincébe, padlásra, sufniba.
2013. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!