Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha talaltam egy kismacskat es...

Ha talaltam egy kismacskat es meg szeretnem tartani de szuleim nem engedik mert kislany cica, akkor nincs valami lehetoseg arra hogy ivartalanitsak nekem ingyen?

Figyelt kérdés
Mivel sajat jovedelmem nincs hogy kifizessem. Azt hallottam hogy ha menhelyrol hozok el egy cicat akkor ott ingyen ivartalanitjak. Meg lehet vajon oldani hogy ezt a cicat ivartalanitsak nekem a menhelyen?

2013. máj. 12. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem megoldható. Ugyanis a menhelyen sem egészen ingyenes az egész. Végül is pár ezer forintot kell fizetni amikor kihozza az ember a menhelyi állatot, az oltások, és egyebek miatt.

Nem kerül sok pénzbe az ivartalanítás. Zsebpénz, vagy adj el pár dolgot és össze is jön az ára.

2013. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha még pici, akkor van is pár hónapod, hogy gyűjts vagy esetleg később a szüleid segítsenek anyagilag az ivartalanításban. Ivarérés előtt azért jó elvégeztetni a beavatkozást.

Amúgy meg a szüleid megengednék? Csak amiatt, hogy ivartalanítás, azért nem? Max. 15 ezer forint, de van ahol 10 és van mikor akciók is vannak.

2013. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!