Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek az egy éves...

Szerintetek az egy éves anyacicám el tud látni hat kiskölyköt?

Figyelt kérdés
Ma délben kezdett elleni a cica, és négy óra felé már 6 kismacskája volt. Nagyon úgy tűnik, nem lesz már több kiscica. Az eddigi hat macska egész nagy, rendesen esznek, kivéve egy dagi kis fekete-fehéret, aki csak bóklászik. Annyira azért ő sincs "elanyátlanodva", mert ő is lökdösi a többit, hogy odaférjen enni. Valójában lenne hely mind a hatuknak, de egy cicit nem vesznek figyelembe, azt otthagyják. Miért?? És az anyuka eléggé kistermetű, és azt mondják, nem lesz elég teje, hogy táplálja őket. Semmiféleképpen nem szeretném, ha eltennék láb alól valamelyiküket is, mert szerintem nincs jogunk megölni senkit. Táplálni pedig nem tudnánk, mivel én iskolába járok, a szüleim pedig dolgoznak. Az lehet, hogy valamilyen csoda folytán megmarad mind? Annyira jó lenne:) Remélem, kapok választ hamarosan:)

2013. máj. 12. 18:13
 1/5 Vicuska87 ***** válasza:
100%

Az anyamacska nem eteti, ti nem etetitek... akkor milyen csodára vársz????

Ivartalaníttatni kellene a cicát, minél előbb, mikor már nem szoptat!

2013. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy az anyjuk nem eteti őket. Mindegyik macskának lehetősége van enni, a kérdésem padig az volt, hogy az anyamacska el tudja-e látni mind a hat kiskölykét, vagy esetleg elpusztul-e valamelyik kismacska. Azt pedig, úgy gondolom, senki nem tartja kegyetlenségnek, hogy a szüleim nem tudják majd ellátni őket, mert mindketten kora reggeltől késő estig dolgoznak.
2013. máj. 12. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Feltudja nevelni őket.Van,hogy 1-2 napon belül meghal kölyök,de az nem a tej hiánya,hisz az anyuka etet.Figyeld,hogy fürdetie őket.

Amit tehetsz és az idődbe belefér az az,hogy reggel este ráetetsz tejpótló tápszerrel.Ezt kaphatja az anyuka is,mert a 6 kölyök sok és megviseli a szervezetét a szoptatás.Minél jobb minőségű kaját kapjon.

2013. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap éjszaka az anyacica otthagyta őket egy kicsit, de odament egy kandúrmacska, és sajnos már nem élnek... Ahhoz képest, hogy tegnap még milyen lelkes voltam... Semmi lett minden.
2013. máj. 13. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom ami történt, és remélem levontátok a megfelelő konzekvenciákat-még ha nagy árat is fizettetek ért.

(Nem tudtatok megfelelő ellátást, figyelmet biztosítani sem az anyamacskának, sem a kölyköknek. Ráadásul idejekorán ellettétek. Még jó hogy túlélte.)

Olvassátok ezt el.


[link]


És ivartalanítsátok a szegény cicust, mielőbb!

2013. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!