Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elzavarhatja az anyamacska a...

Elzavarhatja az anyamacska a kölykét?

Figyelt kérdés
Ma reggel eltűnt az 5 és fél hónapos kandúrcicánk, mikor apám reggel kiengedte. Egyébként a cica nem sok időt tölt kint, míg az anyja kint tartott macska.(a kiscica testvérei fiatalon pusztultak el, és hogy őt megóvjuk, odabent tartottuk) Az anyjával rossz volt a kapcsolata, mindig fújt rá, mármint a nőstény a kölyökre. A kicsi játékos, mindig az anyjával is játszott volna, de azt az idősebb nem igen tűrte… A fiúcica nem ivartalanított. Falun lakunk. Eddig semmi jele annak, hogy valami érte volna (körülnéztünk utána, el pl. biztosan nem ütötték). Normális a kimaradozás egy ennyi idős cicától? Lehet az is egy lehetőség, hogy az anyja zavarta el?
2009. szept. 30. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az esélye, hogy valakinek megtetszett a kismacska, és elvitte. Vagy ha még nem nagyon járt kint, akkor egyszerűen elcsavargott és eltévedt.
2009. szept. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmi a mi macsekunkal is volt! Már lemondtunk a Berciröl, amikor koszosan, soványan került elö eltünése után két héttel.Ö akkor fél éves volt. Ha két héten belül nem tér haza akkor sajnos (remélhetöleg csak simán) elvitték.

Esetleg a szomszédokat kérdezgessétek, hogy fáskamrába, padlásra, garázsba nem zártak-e cicát. (Anyu idén már háromszor is bezárta a garázsunkba meg a kisházba a Muci macskánkat véletlenül, s mindig este. Aztán meg panaszkodott, hogy eltünt a Muci, hiába hivta, este óta nem jött haza.Èn meg hivtam, hallgatóztam,megtaláltam.)

Semmi esetre sem üldözi el az anya a kölykét, max érezteti, hogy ö a rangidös és a mindenkori fönök.

2009. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én írtam a kérdést. Köszönöm a válaszokat. a kiscica pontban akkortájt jött ma haza, amikor tegnap eltűnt, hajnali fél 5 körül. nem volt "kinti szaga", hajlok rá, h valahova be volt zárva. mindenesetre mostantól nem engedjük ki.
2009. okt. 1. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekek szokták elvinni, aztán leteszik az utca végén a macskát. Szóval vigyázni kell, nem mindig talál haza.
2009. okt. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!