Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez mit jelent a macskáknál?...

Ez mit jelent a macskáknál? Többi lent.

Figyelt kérdés

a macskám 1 éves és 12 napos. állandóan felakarja csinálni egy kandúr macska és az én lány macskám amikor meglátja a kandúrt elkezd toporzékolni a két hátsó lábával közbe meg felemeli a fenekét és prümmögő, nyávogó hangot ad ki.

Mit jelent ez?


2013. máj. 12. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
:) Nem tudom hány éves vagy, ezért próbálom finoman körül írni. Szóval a kislány cicád készen áll arra, hogy anya legyen :D. Így jelez a kandúrkának. Ha nem akartok kiscicákat, akkor nem ártana felkeresni az állatorvost. Ha igen, akkor had "turbékoljon" a lovagjával!
2013. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vicuska87 ***** válasza:

Azt hogy a macskád párzani, fog, és kiscicákat fog szülni!

Jó lenne elvinni ivartalaníttatni a felesleges szaporulat, és a betegségek elkerülése végett!

2013. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 vagyok ugyhogy nem kell finoman magyarázni. :D de én eddig abban a tudatban voltam hogy a lány macska nem akarja hogy felcsinálják(elnézést a kifejezésért.:)
2013. máj. 14. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy ne akarná? A faj túlélése a cél. :/
2013. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
abból gondolta mert amikor a kani ráfeküdt elkezdett morogni a kicsi
2013. máj. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!