Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajtájú konzervet...

Milyen fajtájú konzervet adjak a cicámnak?

Figyelt kérdés
Lesz egy hét múlva egy két hónapos kiscicám, és nem tudom hogy milyen konzervet adjak neki. Szárazból Purina Cat Chow-t kap majd, később pedig Purina One-t..de nem tudom hogy milyen legyen a konzerv fajtája. Márkára gondolok elsősorban. Előre is köszi mindenkinek a segítséget :D
2009. okt. 1. 05:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt elore nem tudod eldonteni, eloszor vegyel neki par fajtat es meglatod melyiket szereti majd a legjobban.

En elhataroztam, hogy a cicam Purina one szaraz tapot fog enni, o viszont ra se nezett...

2009. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Royal Canin-t, vagy a Hills alutasakosakat. Esetleg ami nekem bevállt még a Vom Feinsten Select. Naon fini, és jó beltartalmú. Ami még jó az Almo Nature Jelly
2009. okt. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül kell konzervet vagy alutasakosat kapnia. Az enyém csak bébi korában kapott. Bedobva találtuk a kertben kb. 5 hetesen, csak az első kb. 2 hétben kapott konzervet, amíg nagyon pici volt, azóta száraz tápot eszik (Purina One) és nem is igazán igényli a konzervet.
2009. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi a Miglor Gatto nevű konzervet adjuk nekik. Igaz,hogy ez nem valami jó minőség,de csak ezt eszik meg.

-3szoros cicagazdi-

2009. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fontos a konzerv, nagy része úgy is csak víz, a jó minőségűeknek is, bár azokban legalább a többi hús, viszont nagyon drágák. Jobban kijössz ha konzerv darálthúst adsz nekik. És természetesen nekik is jobb.
2009. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak:


Tudod, hogy miből van a darálthús? A kutyának oda nem adnám, nemhogy a cicámnak... Ember számára is szemét.

2009. okt. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te a darálthúson vagy fennakadva??

1. Tudod te miből vannak a macskakonzervek??? Amire az van írva, hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan?

2. Amit én megeszek azt szívesen adom az állataimnak is, és a konzerv darált húst én is jóízűen fogyasztom.

Jártam konzervgyárban, tudom milyen gusztustalan mocsok van és hogy a patkányokat is simán beledobják az aprítóba DE ilyen erővel akkor nem ennék semmilyen felvágottat, se virslit se sajtot, semmit amit nem én készítek otthon. Ilyen erővel meg éhen halnék. Még egy kérdéscsokor:

1. Te azt hiszed, hogy a minőségi (pl. Hills) macskakonzervben több a hús és ellenőrzöttebb a gyártás? Tévedsz.

2. Szerinted kinek van pénze ezekre a konzervekre?

2009. okt. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja amit elfelejtettem, mi az hogy a kutyának inkább odaadod, mint a macskának? Sznobg3ci
2009. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Macska azért van, hogy egerésszen, ezért ha kaját vár rúgj bele egy irdatlan nagyot.
2010. márc. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!