Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A (szuper) -prémium macskatápo...

A (szuper) -prémium macskatápok (Hill's, Acana, Orijen) hány százalék húst tartalmaznak és van e benne szinezék meg ilyesmi?

Figyelt kérdés

2 ivartalanított lány cicám van. Eddig Purina tápot kaptak + konzervet, de át akarok térni valamilyen minőségibbre, mert azt hallottam annak nagyobb százalékát tudják hasznosítani. Aki ilyennel eteti a cicáját, kérem írja már le a pontos! beltartalmat. Ja és hogy 2 átlagos(3és fél-4kg-os) cicának kb.mennyi kell belőle egy hónapra.

köszönöm


2009. okt. 1. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Én Hill's száraztápot adok a cicámnak fehérje 32% zsír 20% szénhidrát35.4% nyersrost 0,8% víz 5,5% és még sok minden ami a macskának kell.A napi adagja 4kg-os cicára 50-60g .Az ára a Fressnapfban a 1,5kg-os csomagnak 4000ft körül van.
2009. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Hills kicsit olcsóbban. szerintem a Royal is jó

2009. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%

általában ezek 70% körül tartalmaznak húst. az acana pl 70% hús, ehhez jön még a 30% gyógynövények és gyümölcsök keveréke.. :) és nem tartalmaz gabonát

remélem segítettem..

2010. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!