Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi ideje leheg az ellésig...

Tigragi kérdése:

Mennyi ideje leheg az ellésig a cicámnak?

Figyelt kérdés
A cicám pár órája (olgyan dèl körül) elkezdett követni,hízelegni,keservesen nyávogni...aztán észrevettem egy kis vàladékozást nála...most sikerült megnyugtatnom,fekszik a dobozában,de csak addig amíg mellette vagyok,ha ott hagyom jön utánam nyávogva...mennyi ideje lehet még az ellésig?
2013. máj. 14. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:

az en cicam ezt csinalta reggeltol mikor vemhes volt es este 10kor megszulte a kolykeit.En is mellette kellett legyek amikor fekudt a dobozban,maskepp kiszalt es kovetet es az udvaron is.

Majd irj ha megszulettek a kicsik es hogy jol van-e az anya. :-)

2013. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még mindig küzdünk...egy percre sem lehet egyedül hagyni,mert egyszerre jön utánam...azt meg nem akarom,hogy az ágyban kölykezzen meg mellettem...asszem hosszú éjszakánk lesz itt a spájzban... :)
2013. máj. 14. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nemsokára megellik.Reggelre biztos.
2013. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elöbb felállt és láttam,hogy jön kifele egy kis cica... :)
2013. máj. 14. 21:34
 5/6 A kérdező kommentje:

És kibùjt az első...szegény cica be is kakilt a nagy erőlködésben...

Egyedül hagyhatom már? Nem fog utánam jönni még most is?

2013. máj. 14. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:

meg ne hagyd egyedul!

mert ha esetleg nyitva van az ajto akkor utanad fog menni es nem fog a kiscicaval/kiscicakkal ulni.Vagyis az enyem igy csinalt,keptelenek voltunk bezarni egy kisebb helyre ahol csak a kicsikkel foglalkozott es nem kovetett minket,hisz becsuktuk az ajtot,nem johetett ki.

Szerintem az lenne a legjobb, ha vagy vele maradsz reggelig(ami nem nagyon hiszem hogy tetszene) vagy olyan helyre viszed a cicust es a dobozt a kicsivel ahol biztonsagban,melegben van es ahonnan nem mehet el ejszaka.(Ha egyedul hagyja a kicsit akkor megfagyhat es elpusztul,ezert fontos hogy az anya ne kovessen teged)


Ha barmilyen tanacs kell irhatsz priviben is,szivesen segitek!


Elso voltam :D

2013. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!