Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen almot használtok?...

Milyen almot használtok? Mindenki olvassa el, fontos. Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
hol lent?
2009. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindenki figyelem!

Látom,hogy nagyon sokan vagytok,akiknek alomproblémái vannak.

Szeretnék nektek segíteni.

Én a Panzi márkájú almot használom,ami szilikonos összetevőkből áll.Sokan írtátok,hogy ti is azt használjátok és eddig mindenkinek csak jó tapasztalatai voltak vele.

Nos 1300 Ft-ba kerül és kitart 1 hónapig.Van akinek tovább is.Másodpercek alatt beszívja a folyadékot,semlegesíti a szagokat,környezetbarát,pormentes,gátolja a baktériumok terjedését.Tényleg nekem bevált.Szerintem próbáljátok ki.

2009. okt. 1. 22:56
 3/9 A kérdező kommentje:

Bejelentettél mert próbálok segíteni?Ez komoly?

Mert megkérdeztem,hogy ki milyen almot használ?És én meg leírtam az én tapasztalataimat?Ennyi erővel mindenkit fel lehet jelenteni,aki leírja a személyes tapasztalatait...

2009. okt. 1. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Én értékelem a segítőkészségedet, majd utánanézek az állatboltban meg utánaszámolunk, hogy megérné-e nekünk jobban:)
2009. okt. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy.:) Szerintem tényleg jó és mások is ezt mondták.Remélem,hogy beválik. :)
2009. okt. 2. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:
mi is ezt hasznánljuk,szerintem ez a legjobb a szilikonosok között(is):)
2009. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használnánk, ha lenne rá pénzünk, de csak a legolcsóbbra futja, ami szintén kitart 1 hónapig....
2009. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a legolcsóbbat használjuk ami 310 ft, semmi gond azzal sem, és szintén kitart 1 hónapig. Nekünk csak erre telik...
2009. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen használok.tényleg jó.de milyen az amit nem kell cserélni csak pótolni amit kiveszel a piszokkal?azt nem kell kimosni?nálunk a silica után is pisis a wc alja.
2009. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!