Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek nem olyan mintha...

Szerintetek nem olyan mintha ez a cica beszélni szeretne?

2013. máj. 16. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2013. máj. 16. 13:46
 3/6 Laura012 ***** válasza:
Szerintem ez csak a modern technika.
2013. máj. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan, mintha beszélni szeretne, ők egyszerűen így nyávognak.


2.: ez nem modern technika, ezek világhírű videók, nem fake. Nem utolsósorban a szomszédunk macskája is ilyen "beszélős", sokszor kiszökik a lépcsőházba és pontosan úgy hangzik, mint a 2. videóból az első macska. Vannak ilyenek, ennyi.

2013. máj. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem olyan, mint az emberi nyelv, de tuti eredeti. Nekem is van cicám és szokott hasonlóan dumálni. És ezekre a hangokra extrán felfigyelnek ilyenkor, ha nem lenne igazi, akkor ők sem figyelnék ennyire ezt a hangot. Én ezért is imádom őket, annyira kis idétlenek tudnak lenni, kár, hogy nem értem mit mondanak, pedig jó lenne. Cukik ezek a dumás cicák is.
2013. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem ez egyáltalán nem beszéd!!!A cica ideges lehet valamitől,vagy fél!szerintem mutattak neki valamit amit mi nem láttunk,és ezt "nyávogja"annyira.!

Ez állatkínzás!!!!

Feljelentem őket a PETA-NÁL!

2015. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!