Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt a mcskàm,...

Eltünt a mcskàm, elökerülhet még?

Figyelt kérdés
1 éves nöstény macskàm eltünt tegnap reggel ota.Mindennap a szabadban volt de napi 3 alkalommal hazatért enni,aludni.Most nem jön.Szerintetek hazajöhet még,vagy nem?
2009. okt. 2. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hazajöhet, mert ez még nem olyan sok idő, azért ha akarod nézz körül a környéken, hátha valakinek megtetszett, és ,,eltulajdonította", vagy kérdezd meg az embereket.
2009. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Keva1988 válasza:

Szia!


Reméljük, hogy párzási időszak van és csak azért kóborolt el, olyankor előfordulhat, hogy 1 hétig sem megy haza.


Rosszabik esetben valaki megmérgezhete szegényt, általában fagyálót szoktak kirakni, tudomásom szerint kisebb mennyiségben még gyógyítható, de egy nagyobb dózis esetében halálos lehet.


Remélem haza talál hozzád.

2009. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A miénk volt, hogy 1 hétre eltűnt. Kiderült, hogy a szomszédban beszorult az egyik kocsironcsba(a faszi roncsokat tartott a kertjében), a nyávogását hallottuk meg.

Egyébként az sem szokatlan hogy eltűnnek pár napra, nekik is kell közösségi életet élni, de az még nem jelenti azt, hogy baja esett.

2009. okt. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk volt olyan cicánk, aki kb. 1 év múlva került elő. Már teljesen lemondtunk róla, hogy nem lesz meg és egyszer csak megjelent! :)

Fel a fejjel!

2009. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hazamehet, en 1 honap utan bukkantam ra a kanduromra, mert valaki szorgalmasan etette annak ellenere, hogy nyakorvet visel... Az ilyenen nagyon ki tudok akadni, azota azzal kuzdok, hogy ne jarkaljon mindig vissza.

Lehet, hogy a tied is igy jart, vagy csak fel es akkor megy majd haza ha csitul a forgalom.

Ez meg nem nagy ido, ne felj es majd ird meg, hogy hazament-e?

2009. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a Mi cicánk aki nem is mászkált ennyire mint a tietek 2 hét után sértetlenül hazatért. viszont számíts arra is hogy... szóval. de majd összejön valahogy
2009. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan is lehet, hogy megsebesült. Ilyenkor elbujdosnak a világ elől,és szó szerint a sebeiket nyalogatják, ami ugye baktériumölő. Ha minden szerencsésen alakul,és már begyógyultak a sebei, akár 1 hónap múlva is hazamegy...
2009. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kandúr macskám, a neve Szilveszter volt, aki eltűnt 2-3 hónapra, hazajött majd megint eltűnt, és megint visszajött 1-2 hónap múlva, pont szilveszterkor. A neve napján :) Másnapra megint eltűnt és soha többet nem jött haza. :( Közben meg nagyon szelíd cica volt, imádott engem nyalogatni, imádta h simogattam. És mégis elment. Lehet talált magának egy csajt :D
2009. okt. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hasznos vàlaszt,remélem még hazatér!
2009. okt. 2. 10:26
 10/10 anonim válasza:
Nekem volt már olyan h a macskám 3 napig nem jött haza de aztán csak úgy jött :P Szerinte még visszajöhet denekem sok macskámmal volt az h csak úgy eltűnt és nem jött vissza..
2009. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!