Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 3 hónapos kismacska mennyire...

3 hónapos kismacska mennyire aktív?

Figyelt kérdés
Vagyis ennyi idősen mennyit alszanak, és játszanak a kismacskák?
2013. máj. 16. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem most 7 hetes a cicám, és már most olyan rossz hogy csak a fejemet kapargatom xD


három hónaposan elég aktívak, és jellemző rájuk, hogy éjszaka ébrednek fel, mint valami éjszakai állatok, és akkor kezdenek el tombolni.

Jelenleg és a 7 hetes kiscicát alig bírom kifárasztani a játékokkal mert ha kidől alszik. Próbáltam fenn tartani, hogy ne tudja kipihenni magát, de annyira nem lehet szabályozni. Annyit tudok mondani, ha van társa akkor megússzák a függönyök :D

2013. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
3 hónaposan szerintem amennyit csak tud, annyit játszik és esetleg egy icipicit alszik, de azt is készenlétben, hogy akármikor ugorhasson, ha mozog előtte valami, szóval elég aktív! :)
2013. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem most volt 17 hetes a kicsim, 3 hónaposan került ide és már a falat kapartam, mert esküszöm alig aludt, napi szinten 7-8 órát, de ahogy írták előttem azt is készenlétben és amint mocorgás támadt ő rögtön ott volt. Féltem is, hogy hiperaktív lesz vagy mi? Mert van egy nagyobb cicám és ő azért többet aludt kicsinek, ma meg jóval többet. A kicsi mostanában már kicsit többet alszik, éjszaka nem ébreszt fel többször, de hajnalban mindig és nem lehet egyszerűen lerázni. Mindenkit piszkál a nagyobb cicámat sem hagyja, pedig előtte annyit játszanak, hogy csak na, sokszor liheg is a kis szaros, de úgy tűnik fáradhatatlan. Szóval nekem 2 tapasztalatom van, mert emlékszem a nagyobb kiskorára is, de nem egyforma, nem lehet kiszámítani, hogy mennyit alszanak, de az tuti, hogy mindegyik (egészséges) cica sokat karmol, harapdál, idétlenkedik és játszik.
2013. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!