Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Foresto nyakorvrol nektek mi...

Foresto nyakorvrol nektek mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
Bevalt a bolhak, kullancsok ellen?
2013. máj. 17. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút! Mióta a kutyán rajt van, egy kullancsot sem szedtem ki belőle, korábban egy séta alatt összeszedtünk többet is. Máshol is nagyon jó véleményeket hallottam, azért is mertem ennyit áldozni érte (8000 ft körül volt a nagykutyusnak való)
2013. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is kutyára használom és sehol semmi :) Szerintem macskám is hatásos.Másrészt ez új termék és gondolom még nem immunisak rá a blhák mint pl a frontlinera
2013. máj. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez biztato, remelem cicanal is hatasos lesz. Koszi a valaszt!
2013. máj. 17. 09:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is most vettem a cicámnak (kb.: 2 hete). Előtte is volt rajta nyakörv, de valószínű lejárhatott, pedig azt is ez év márciusában vettem és már 3 kullancs is mászott rajta és egy sajna bele is. :( Most nincs rajta és remélem tényleg hatásos 7-8 hónapig, mert akkor árban is megéri, mert elég soknak tűnik egyben, de ha jó, akkor meg olcsónak mondható. Én dokinál vettem és azt mondta jók a visszajelzések, nagyon ajánlják.
2013. máj. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!