Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám ideszoktatni?

Hogyan tudnám ideszoktatni?

Figyelt kérdés

Van az utcánkban egy elhagyott cica. Eléggé vad, megfogni nem lehet.

Gyakran jár be hozzánk.

Szktam nekki kaját kirakni, az el is tűnik minden nap. Viszont láttam ma, hogy erősen vehemben van. Nagyon sajnálnám, ha elmenne, mert szép cica és jó egerész.

A régi gazdijának a házában lakna, de az új lakók rendszeresen elzavarják, mivel mindenki allergiás a macskaszőrre.


2013. máj. 17. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
"erősen vehemben van. " Ez azt jelenti, hogy vemhes, elleni fog? A kérdésedre pedig: kérd meg a régi helyén lakókat, hogy fogják meg neked, akkor ők is "megszabadulnak" tőle, te pedig lehetsz a gazdija.
2013. máj. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 borcsi02 ***** válasza:
Szegény cica..:( Biztos a régi helyét érzi az otthonának, onnan jár el máshová eszegetni. Ha vemhes, kérdéses, hogy hova fog fialni, mert onnantól fogva egy ideig biztosan ott lesz a bázisa, oda fog visszajárni a kölykeihez. Ha lefial, és megtaláljátok a kölykeit, és magatokhoz veszitek őket, úgy, hogy a cica is látja ezt, biztosan hozzátok fog hazajárni a kölykökhöz. Hátha találtok még gazdát is a kicsiknek. Nálunk a szomszéd macskája már nem tudom hanyadszorra fialt le nemrég, és szerencsés módon mindegyik kicsinek megvan már a gazdája, szóval nem lehetetlen a gazditalálás. Amúgy, mivel kinti macskáról van szó, ahogy kivettem a leírásból, igazából egy örökmozgó, mászkáló állatról beszélünk, aki valószínűleg olyan módon tud hozzátok szokni, hogy ott kap rendszeresen enni, és ezért jár "haza" hozzátok, amúgy éli világát. Ki tudja, talán ha részben benti cicát csináltok belőle, akkor jobban fog kötődni.
2013. máj. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!