Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska rüh elkapható?

Macska rüh elkapható?

Figyelt kérdés
A szőrtüszős fajta. Mert azt olvastam, hogy az emberre veszélytelen. Most vettük csak észre amikor már foltokban kihullott 2 helyen a szőre. Holnap oltják, de kíváncsi vagyok, hogy nekem kell-e menni bőrgyógyászhoz.
2013. máj. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ezt olvastam, hogy emberre nem terjed, de szerencsére tapasztalatom nincs. Csak nem írnak akkora badarságot a dokik, szóval szerintem nem kell menned bőrgyógyászhoz, csak állatorvos a cicához, ahogy írtad is.
2013. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mi cicánk amikor leszökött a lakótelepen,rühes lett a fején.Nem terjed emberre nyugi.Kenni kell a kenőccsel amit a doki felír,ilyen kék trutymó.Ettől függetlenül simogathatjátok stb.Nem kell bőrgyógyászhoz menned!.De ha a cicát még nem vittétek el dokihoz,akkor spuri vele hozzá,mert ha tovább terjed,súlyos következményei lehetnek rá nézve!
2013. máj. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na! Köszi a választ, volt a doki, de azt mondta h szerinte ekcéma! De minden esetre lefújta ilyen kék cuccal, szegény cicának kék a szőre most :D. Azt monda ha továbbra is hullik kap injekciót, csak attól ödémás is lehet és meghal :/
2013. máj. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!