Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért hagyta hátra a mama?...

Miért hagyta hátra a mama? Hova "költözhetett"?

Figyelt kérdés

Fialt nálunk egy cica 2hete. A kiscicákat felmenekítettük a padlásra a kutyáinktól és kb. másfél hét után a mama cica elvitte a kiscicákat egyet pedig ott hagyott. Nemrég találtam rá a kicsire semmi sérülés nem volt rajta szerintem vagy beteg volt vagy éhen halt, pedig ő volt az alom legnagyobbja.

Miért vitte el őket az anyjuk? Nem tudta őket semmi sem zargatni, nagyon jó nehezen megközelíthető helyen voltak. Most fogalmunk sincs hova vitte a kicsiket de ha átvitte őket a szomszédba ott vesztek...

Hogyan kerítsük elő a kicsiket? Miért vihette el őket a mama és miért hagyta ott azt az egy kis szerencsétlent?

Ha előbb rátalálok meg tudtuk volna menteni az életét...


2013. máj. 18. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Szerintem nem érezte a biztonságot, mindig ott kell hagyni egy ideig a kiscicákat. El kell keríteni vagy ilyesmi. Szerintem nem bírt a teherrel és ezért a legnagyobbat hagyta hátra. Vagy hát nem akarlak meg ijeszteni de lehet hogy megsérült, elkapta egy kutya vagy ilyesmi és ezért nem jött vissza. Amúgy a kiscicák cincogó nyávogásáról talán meg lehet találni őket esetleg egy olyan helyen lehetnek ahova nagyon keveset vagy nagyon sokat járt szülés előtt az anya macska.
2013. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megvan a mama:) éli vidáman az életét, mivel kinti macska fogalmunk sincs merre járt, de ha az udvarban hagyta volna a kicsiket a kutya már elhordta volna őket (nem öli meg őket)...

Csak az a baj hogy a szomszédba nem tudok körbe nézni ha pedig ott vannak a kicsik nem hozhatom el őket.

Teljes nyugalomban voltak, semmi/senki nem jár arra ahol a kicsiket hagytuk, én is csak néha voltam fenn meglesni őket hogy minden rendben van e és engem kedvel a mama, megbízik bennem.

2013. máj. 18. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!