Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt miért csinálja?

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
2 hónapos cicám állandóan velem lenne.Felugrik a vállamra és jön az asztalra,ha lerakom a földre újra jön.Reggelente meg amikor "alszom" jön és a fejemnek nyomja a fejét közben dorombol,ha lerakom a földre megint futva jön így.Ha nem foglalkozom vele,akkor meg sír,ha nem vagyok itthon és szüleimmel van,akkor meg tök nyugodt.És követ is mint a kiskacsák a kacsamamát.

2013. máj. 18. 23:58
 1/7 A kérdező kommentje:

gondolom szeret,de ennyire? :D

szó szerint nem lehet leállítani a hízelgést :D

2013. máj. 19. 00:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Mintha kicsit elkapattad volna ezt a cicát. :D
2013. máj. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
Mert szeret, igazi hűséges kiscica, értékeld ezt!
2013. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyem is ezt csinalja, ugy oldottam meg hogy ha tehetem, magamnal hordozom a cicat a mellkasomon: a szvetteremen felig szethuzom a cippzart es oda beteszem ot (mint a kenguru az erszenyben). Idovel le fog rola szokni, ha nagyobb es onallobb lesz.
2013. máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nagyobb lesz úgy sem fogod érdekelni, amíg pici kiscica örülj neki hogy ragaszkodik hozzád!
2013. máj. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én talált kiscicám is ilyen volt.Álltam a konyhában, ő meg felmászott a nadrágomon.Volt hogy bebújt a pulcsim ujjába.Tényleg csak kicsinek ilyenek, aztán leszoknak róla.Persze akkor is szeretni fog, d enem fog követni mindenhova.
2013. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az enyém most lett 1 éves, és sokszor csinálja ezt, de nem mindig, csak ha rájön ez a roham x) pl. mikor beengedem lakásban, mindenhova követ, jön a lábam mellett, de mikor kap kaját elfekszik, ő ilyen ragaszkodós fajta, értékeld, foglalkozz vele sokat ;)
2013. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!