Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Leválasztottuk a 8hetes...

Leválasztottuk a 8hetes kicsiket, most nagyon be van dagadva, hogyan segithetnék rajta?

Figyelt kérdés
Létezik e kenyöcs, hogy gyorsabban elapadjon a cicusom teje? Tanács kellene mivel és mivel ne etessem. Köszönöm szépen elöre is a válaszokat.x

2013. máj. 21. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hmm,gyulladáscsökkentő nem lenne rossz neki szuriban orvostól.Ritkán szokott ilyen gond lenni elválasztásnál,inkább hívd fel az orvosotokat,hogy borogasd vagy kenegesd és mivel.
2013. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is elsősorban azt tanácsolnám, hogy egy jó állatorvos nézze meg a cicát. Vannak jó minőségű tápok, amik kifejezetten szoptatós cicáknak vannak. Igaz a tied már nem szoptat, de ezek a tápok több tápanyagot tartalmaznak, mint a normál macskaeledel. Arra figyelj, hogy ne Whiskas és egyéb bolti vackot adj neki, mert azok semmire nem jók. Én ajánlom neked a Taste of the Wild macskaeledelt, ezek jók minden testsúlyú, korú, állapotú macskának. Anyagilag is jobban megéri, mint a Whiskas és társai.
2013. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanácsod, terveztem felhivni az orvosunkat, de majd csak holnap reggel tehetem meg leghamarabb. Addig is próbáltam rákeresgetni a neten,hogy hogyan segithetnék rajta. De nem találtam egy cikket se ezzel kapcsolatban.
2013. máj. 21. 21:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Vitamíndús,de nem márkás (az nem kell neki) macskaeledelt kapnak nálunk a cicák. De ma különösen rengeteget enne, és én félek sokat adni, nehogy attól még több tej termelödjön... egyszerüen tehetetlennek érzem magam reggelig.
2013. máj. 21. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, hogy egy napig hagyod szenvedni a begyulladt cicijeivel!
2013. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kapott antibiotikumot es gyulladascsokkento inyekciot. :)


Nem értem miért okoskodik valaki, és sérteget, annélkül hogy megnézte volna kérdésem időpontját.Természetes, hogy nem zaklatom este az orvost.Bunkó.

2013. máj. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!