Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valakinek eladó félhosszú...

Van valakinek eladó félhosszú szőrű egészséges oltott, szobatiszta esetleg ivartalanított kiscicája? Max pár hónapos?

Figyelt kérdés

Megfizethető áron keresek Max pár hónapos kiscicát.Lehet fél fajtiszta vagyis keverék vagy angóra,ragdoll vagy valami hasonló de nem persza!

Oltási könyvvel rendelkezzen.A macskám mellé szeretnék egy cicát.



2013. máj. 22. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:
A norvég erdei is tetszik.
2013. máj. 22. 18:50
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi az a megfizethető ár? Gondolom nem tenyésztőtől szeretnél. Nekem birmanom van, hihetetlen gyönyörű cica, a szőre meg egy csoda, félhosszú és semmi csomó, alig hullik. Azért őt is fésülöm, de nem is lenne szükséges, csak szereti. Szóval ahol én vettem még vannak tesók.

Viszont ahogy írod a hirdetésekben lehet találni hasonló kaliberű cicákat.

2013. máj. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Birman az gyönyörű és tenyésztőtől vetted?Megírnád mennyiért priviben?Érdekelne de nem muszáj törzskönyves legyen csak a lényeg hogy egészséges és oltott legyen.
2013. máj. 22. 20:12
 4/6 A kérdező kommentje:
néztem hirdetéseket de alig találok, és a tenyésztők nem tüntetik fel az árakat.:S
2013. máj. 22. 20:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress cicakiállításokat, én már találkoztam ivartalanított sziámi kandúrral 30 ezerért, ragdollal 90 ezerért...
2013. máj. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem igazán írnak árakat... Küldtem privit.:)
2013. máj. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!