Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van kettő testvér kismacskám...

Van kettő testvér kismacskám és furcsa dolgokat művelnek, normális ez?

Figyelt kérdés

Eddig is voltak macskáim, kutyáim, de ilyet még sosem tapasztaltam!


Van egy fiú cicám, ő egy héttel hamarabb jött hozzám, és eleinte kereste a polómon a "cicit" de feladta. Most mellé hoztam a testvérét, és a fiú cica anya komplexusban szenvedhet, mert a testvére ciciját cumizza, sőőőt!


A lány is rákapott és saját magát cumizza, a legalsó ciciját, Normális ez? o.O


Így mikor a fiú cumizni kezd, akkor ő is elkezdi xD elég vicces mondjuk, de kinöcik majd, ügye?



2013. máj. 22. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezért cicák és nem plüssmacik. Majd te is játszani fogsz magaddal. Ez teljesen természetes, ne izgulj.
2013. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy még anyjukkal kellett volna maradniuk. Hány hetesen lettek elválasztva?

Ha csinálják szólj rájuk, de ki fogják nőni. Vegyél tápszert és cumit, amit rághatnak.

2013. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felesleges rájuk szólni. Inkább adj nekik valamit, amit szopcsizhatnak, mert hosszútávon lehetnek bajok a kicsi cicijeivel, kisebesedhet, stb.

Nálunk egy szőrösebb takarót szopcsiztak, azon alakítottak ki maguknak ciciket, de te is megteheted, hogy vizes kézzel összesodorgatsz nekik a takarón egy-két szörcsomót, így azonnal lesz nekik cici, több is.

Egyébként sok macska sokáig, sőt akár egész életében is megtartja eme szokását, de van rá esély, hogy kinővik. Az enyém évek után hagyott fel vele, onnantól a hasát kellett simogatni helyette.

2013. máj. 23. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk engem nem zavar, mert ha nem vagyok itthon akkor nem tudnék rájuk szólni, ha meg a lány cicának kezd fájni, remélem oda koppint a tesójának.


Az a vicc, hogy az egész szőnyegem ilyen cumizásra alkalmas a felülete, még sem kell nekik xD


7 hetesen lettek elválasztva az anyjuktól

2013. máj. 23. 06:59
 5/7 Vicuska87 ***** válasza:

Akkor a probléma forrása az hogy 7 hetes korban lettek elválasztva! 5 héttel korábban mint kellett volna!

Nem biztos hogy kifogják nőni, de van rá esély!

2013. máj. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én cicámat hat hetesen találtuk. Eleinte ő is cumizott, általában a nyakam környékén. :) De viszonylag hamar, talán úgy két hónap alatt kinőtte. Sajnos már nem emlékszem pontosan, hiszen ez öt éve történt.
2013. máj. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az első macskánk nekünk is saját magát cumilta, összegömbölyödve. Már felnőtt cicaként került hozzánk (besétált az ajtón), de lehet kitették kiskorában a tesóival együtt, és így hamar elszakadt a mamitól, ezért lett ilyen komplexusa.

A mostani cicám is sokáig akart cumilni, pedig elmúlt két hónapos, mikor elhoztam. Éjszakánként le se szállt rólam, cumilta az alkaromat, meg az ujjaimat buzerálta állandóan. Most már ritkán jut eszébe. Ő úgy nagyjából kinőtte.

2013. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!