Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen vitamint adjak szőráplá...

Milyen vitamint adjak szőráplásra egy 13 éves perzsa cicának?

Figyelt kérdés
Szerencsére jó az egészsége, és a kedve is de mostanában a szőre csapzott, fénytelen. Tudtok esetleg ajánlani valamit? Én a lazac olajon gondolkozom.
2013. máj. 23. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mivel idős perzsáról van szó én csináltatnék egy vérképet,hisz mindig a szőrminőségen látszik elösször a baj.

A lazacolaj nagyon jó,kérdés,hogy szeretni fogja e :) Nálam nem kell nekik.

2013. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Természetesen voltunk dokinál, vérvétel is volt nem találtak semmi rendelenességet. Azért is kérdeztem itt hátha van valakinek valami bevált vitamín ötlete. A lazac olajat is a doki mondta, de nem nagyon szereti.
2013. máj. 24. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Fürdetni szoktad?Lehet egy fürdéstől felfrissülne a szőre.

Sokan sörélesztőt szoktad adni vedlés tájékán és állítólag attól is szép lesz a szőr.Én egyszer próbáltam és szerette a cica.A lazacolajat akár fecskendőből is adhatod neki.

2013. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ritkán fürdetem mert nem nagyon tolrálja, én meg nem akarom kínozni feleslegesen. De akkor a hétvégén fűrdés lesz:-)

A sörélesztő tablettáról hallottam de még nem kapott. Viszonk akkor veszek neki remélem használ, köszönöm.

2013. máj. 24. 10:57
 5/10 Maxitabi ***** válasza:
Ne tabletta formában vegyél,nálunk pl sörélesztő pelyhet kapnak,a nedves tápba keverem, így megeszegetik..
2013. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Esetleg megtudod mondani hol lehet ilyen pelyhet venni? Mert ma voltam állat eledeles boltokban, meg állat patikában is de csak tabletta volt. Esetleg ha összetöröm az is jó?
2013. máj. 24. 16:36
 7/10 anonim ***** válasza:
A tablettás válaszoló vagyok.Lehet megeszi magától,az én cicám imádta,ha nem eszi törd össze és mehet a kajába.
2013. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok, köszi:-)
2013. máj. 24. 21:01
 9/10 Maxitabi ***** válasza:

Nem állatosban, normál gyógynövényes-bio- vagy patikában is van. Emberi-én is azt eszem..

Csak "tiszta" legyen, ne legyen benne más adalék.

2013. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben értem köszi. Most vettem cicának valót tabletta, ha összetöröm megeszi a konzervel. Legközelebb akkor embernekvalót veszek.
2013. máj. 25. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!