Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica ivartalanításának...

A cica ivartalanításának mennyi az ára? Hány hónapos kortól lehet ivartalanítani?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 11:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Véletlenűl állítottam át,mert mást csináltam :)
2013. máj. 24. 11:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Budapesten kandúr ivartalanítása 12-14 000 Ft. körül van, nőstény ivartalanítása 16-25 000 Ft. körül. Vidéken nagyjából fele ennyibe kerül.

Illetve érdemes figyelni az ivartalanítási akciókat, az én bőstény cicám egy ilyen akció keretében lett ivartalanítva 7 500 Ft.-ért.

6 hónapos kortól nyugodt lélekkel viheted.

2013. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ár orvosonként változik. Ahol szerintem Budapesten nagyon jól műtenek és jó árban, az a Mancsok. Van rendelőjük az I. és a IV. kerületben is. Hogy mikortól? Ha elérte a súlya az 1 kilót. Mivel ők a fiatalkori ivartalanítás hívei, az ilyen állatok műtétjének árából 1.500 ft kedvezményt adnak.


[link]

2013. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második:6 hónaposan egy macska már simán vemhes lehet. Nem egy és nem kettő fiatalabb cicáról tudok, aki már vemhes volt ivartalanításkor.
2013. máj. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 4 hónapja néztem meg, akkor még ki volt írva a neten az ára ott ahol én is csináltattam a cicámnak. A kandúr 6300 Ft a nőstény azt hiszem 9800 Ft. Valahogy így, meg is lepődtem, hogy annyira nem is vészes. Most viszont már nem tüntetik fel az árakat, gondolom meg is emelték...

Már tényleg nagyon kicsi korban, akár 6 hetesen is lehet őket ivartalanítani. Más kérdés, hogy nem mindegyik doki vállalja ezt el, és ahogy fölötte írták valakik meg kimondottan támogatják az ennyire korai ivartalanítást. Mindenképp jó ivarérés előtt elvégeztetni a műtétet ez is változó, hogy melyik cicusnál mikor következik be. Fél éves korára már jó ha el is van felejtve, főleg ha nőstény.

2013. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt (Csepel/XXI.) 6300/11000, ha jól emlékszem. Korban én egy éves cicákot vittem, de nyilván érdemesebb hamarabb.
2013. máj. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!