Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal?

Mit csináljak a macskámmal?

Figyelt kérdés
A macskám a 2,és fél hetes kiscicát mindenáron a szekrény tetejére akarja vinni.Nem bírok vele nyávog,vonszolja szegény kicsit.Nagyon félek,hogy leejti onnan fenntről,és valami baja lesz.Már egyszer a tv szekrényről így is leesett a pici,nem merek már aludni sem.Valakinek valami tanácsa van esetleg,hogy egy makacs macsekkal,hogy értessem meg,hogy az nem jó?

2013. máj. 24. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod zár külön, üres helységbe a picit meg az anyját is ér rakj be nekik egy dobozt amit kibélelsz. Mást nem tudsz tenni szerintem. Mivel ha az anya nem érzi biztonságban kölyköket el fogja cipelni.
2013. máj. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csináltam neki,pont ahogy leírtad dobozt,kiraktam a kinti konyhába,résnyire kitámasztottam az ajtót,de mivel kinti benti macsek,jött vissza a szobába,és nyávogott tovább.Visszahoztam,most már kicsit lenyugodott.A kicsinek kamilláznom kell a szemét,mert teljesen összeragadt.Nem akarom őket piszkálni,meg zavarni,csak a kicsinek segíteni.
2013. máj. 24. 13:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja,és tegnap reggel meg arra ébredtem,hogy a takaróm alá bevitte valahogy a kismacskát.Arra ébredtem,hogy valami csiklandozza a hátam,még,jó,hogy nem feküdtem szegényre.
2013. máj. 24. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Kálciumhiánya lehet a macskádnak! Két hetes körül van a kölyök. Ilyenkor nyugtalanok a cicák. Kellene állatorvoshoz vinni. A kicsiben is lehet valami baktérium. Annak sem ártana antibiotikumos kezelés.
2013. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerezz nagy kartondobozokat és tedd fel a szekrény és egyéb veszélyesnek vélt helyek tetejére.
2013. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2013. máj. 24. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem jobban erdekel a kicsinek a szeme, mivel mar tobb mint 2 hetes gondolom mar kinyilt a szeme egyebkent is? Ha minidg ossze ragad, nem szabad neki semi emberi drogot adni vagy hasznalni, ha nem tisztul neki es csak egyre rosszabb azonnal elkell vinni az orvoshoz mert megvakulhat, de azis lehet hogy meglett neki utve vagy bakterialis megfazasa van ami sulyos is lehet hisz nagyon pici. En minden fele keppen elvinnem az anyjukat es a piciket is allat orvoshoz ellenorzesre mielot meg tul keso lenne. Mert nem volt a macskad ivartalanitattva? A kiscicak nagy feleloseg es sok penz.
2013. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kicsinek jót tett a kammilla,hála égnek semmi baja.A mama cica szegény volt ivartalanítva 9 hónaposan vittük el,azt mondta az orvos,hogy az egyik petefészke nem fejlődött még ki,és elkötötte.Ezek szerint nem végzett jó munkát.Természetesen el fogjuk vinni megint szegénykét,és az is biztos,hogy nem ahhoz az orvoshoz.A kiscicát megtartjuk,van hely bőven.Sikerült találnom nekik nyugis helyet,a kinnti konyhában vannak.:)
2013. máj. 26. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!