Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kutyám megfogta a szomszédunk...

Kutyám megfogta a szomszédunk kismacskáját és kivégezte, kéne hogy emiatt legyen lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Átjött hozzánk és bent voltam amikor történt,már csak a tetetem találtam meg ahogy büszkén ült mellette a kutyám,megdicsértem,mert nem is baj csak a szomszéd meg kérdezte nem láttam-e,de tagadtam.Nem szeretjük a macskákat,ne is járjanak be,de a szomszéddal mit csináljak esetleg ha előfordul még,vagy ha kiderül?
2009. okt. 4. 14:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
79%
És mi lett volna ha tied a cica, és a szomszédé a kutya ???
2009. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
82%

1. ne dícsérd meg, de ne is bántsd érte

2. ne hazudj

3. attól mert nem a te kiscicád volt, még valakié igen, és most aggódik és szomorkodik érte, gondolom neked se esne jól, ha a te kutyádat széttépné egy másik, nagyobb kutya, és a gazdája megvonná a vállát, hogy ki nem sz*rja le, ő utálta a te kutyádat, és meg is dícsérné a saját kutyáját ezért.


amúgy ez a természet rendje, de azért külön büszkének még nem kell lenni rá.

2009. okt. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
81%

hát szerintem kéne... vagy legalábbis sajnálhatnád szegény macskát... meg a szomszédokat...

de ezt hiába irogatjuk,ha ilyen szívtelen vagy,hogy még a kutyádat is megdicséred érte.

2009. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:
Több ilyen eset is volt már,minek jön át az az idióta macska ha látja és tudja hogy itt kutya van és rámar ha átjön?Ja és van egy kisgyerek is és nem szeretném ha a macskasz@rba taposna és a macskák hordozzák a legtöbb bacit,mindenhova bejárnak.Volt olyan hogy lehányták az ablakpárkányunkat.
2009. okt. 4. 15:01
 5/64 anonim ***** válasza:
88%
Azzal, hogy megdicséred érte, azt éred el, hogy megtanulja, hogy ez jó és ezt kell csinálni. Én a helyedbe nem tenném, mert nem biztos, hogy egy macska tulajdonos sem fogja épp észre venni, és valami hasonló galamblelkű emberke macskáját, ha elkapja, mindegy mivel érvelsz neki, lehet, hogy a kutyád látja kárát.
2009. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
78%

"macskasz@rba taposna és a macskák hordozzák a legtöbb bacit"


Elmondanám, hogy a macska eltemeti az ürülékét ellentétben a kutyával aki össze vissza szarik!! és nem a macskák hordozzák a legtöbb bacit, ők legalább mosakszanak. Én a gyerekemet inkább a kutyától félteném, mert ha a macskát széttépi akkor a gyereket is!!! És mond el a szomszédnak, azt is amit itt írtál!

2009. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
70%

Majd egyszer, ha mondjuk gyereked is lesz, és a szomszédban lakó nagyobb gyerek szétveri a fejét, mert átment a kertjükbe, aztán a nagyobb gyerek szülei megvonják a vállukat, hogy ők tulajdonképpen nem is szerették a gyerekedet sose... majd akkor megérted.

Valakinek az a cica nagyon fontos volt. Még ha meg is történt a baj, azért az igen durva, hogy még a kutyát dícsérgeted is miatta.

Mindenkinél vannak erősebbek, a kutyádnál is, gondolom.

Ne a kutyád viselkedése miatt legyen lelkiismeret furdalásod, hiszen ő csak az ösztöneinek engedelmeskedett, hanem inkább magad miatt...

2009. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim válasza:
86%

Húha, lehányta az ablakpárkányt! Macska, úristen! Szerinted honnan tudja egy macska, hogy ne menjen át a szomszédba és ne oda sz@rjon? Nem egy ember, hogy tudja mit illik és mit nem! Gondolom a te kutyád se a vécébe sz@rik, hanem a kertbe...

Annyi tisztesség lehetett volna benned, hogy megmondod a szomszédnak, hogy mi történt a macskájával... Gondolom, nem jelentene fel miatta...

2009. okt. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:
Nagyon egyoldalú válaszok érkeztek,talán a kutyák témakörbe kellett volna kiírnom,akkor fordítva lenne,de meg is teszem hogy kiderüljön hogy a kutyapártiaknak mi a véleménye?!Mert itt csak macskafüggők vannak.....
2009. okt. 4. 15:09
 10/64 anonim ***** válasza:
80%
Értem, hogy ne mászkáljanak hozzátok át macskák, kóbor macskáknál még jó is, ha elüldözi a kutya, mert a kóbor macskákat nem gondozza senki. Valahogy különbséget kellene tenni, és erre a kutyát is megtanítani, hogy csak a kóbor macskának menjen neki, máséra csak ijesszen rá, de ne bántsa. Na, ezt nem tudom, mennyire kivitelezhető. Minden esetre a szomszéd biztos szerette azt a macskát, ne hazudj, baleset történt, mondd el neki, mikor észrevetted, már késő volt.
2009. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!