Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék cicát, de honnan?

Szeretnék cicát, de honnan?

Figyelt kérdés

Szögezzük le az elején, hogy menhelyről szeetnék leginkább.

A problémám az, hogy onnan csak lakásba adnak cicát (javítsatok ki, ha tévedek, de nem találkoztam még más esettel) márpedig én mamához szeretnék egyet vidékre, ahol maximum a konyhába mehet be (szerintem el tudtok képzelni egy parasztházat, ahol a konyha különvan a lakrésztől).

Egy másik probléma az, hogy nem szeretnék ezektől a falusiaktól kérni kiscicát, mert ellenzem a szaporítást.


Segítsetek megoldást találni! :)


2013. máj. 25. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
nézz körül az apródon
2013. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ugyanolyan, mintha a szomszédtól kérnék.
2013. máj. 25. 14:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma a falusi macskákkal? Ugyanolyanok mint a menhelyiek. Falun meg a szaporítás fogalma elég ismeretlen. Azt a haszonvadászok csinálják. Itt úgy megy hogy van macskád megdugják és ellik neked kismacskát. Rendszerint nincs szükséged 15-re így ingyen odaadod annak aki szeretne. Nem látok ebben semmi rosszat.
2013. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincsen bajom a falusi macskákkal, és tudom hogy működik ez a dolog.


Olyanok válaszát várom, akik megértik a problémámat. (Vagy magyarázkodjak?)

2013. máj. 25. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
erdeklodj menhelyeknel hogy melyik nem csak lakasba ad cicat
2013. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megértem a menhelyeket is és téged is. Viszont vannak olyan esetek,hogy kinti tartásra adnak nem olyan szelíd cicát,de ugye azt is bekell zárni 2 hétre,hogy megszokja a gazdit és a helyet.Keresd fel a cicamentő angyalokat és hasonló szervezeteket ők biztosan tunak segíteni,de írd meg nekik,hogy hol milyen körülmények közé kerülne(főút stb..)
2013. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok mi bajod a falusi macskákkal komolyan. :D Mi a különbség?
2013. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a különbség,hogy a falusi cicáknak van gazdájuk!Akik ugyebár ivartalaníthatták volna a cicájukat...Ha minden gazdás macska ivartalan lenne még úgy is rengeteg gazdátlan állat szaporodna.
2013. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Izzadj vagy szülj egyet :)
2013. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha még aktuális 2db lány 7hetes lány cicáink szerető gazdikra várnak!
2013. júl. 25. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!