Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák csinálják análba?

A macskák csinálják análba?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Adjál a macskádnak egy tubus síkosítót aztán pucsítsál be neki majd kiderül...
2013. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Hát én nem tudom, de ez a nap kérdése. Úgyhogy ha nem haragszol én most ideböfögöm ezt hogy megtudjam ha megvilágosodhatunk.
2013. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ott is csak a bu.zik!
2013. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Viccen kívül ez a kérdés az én fejemben is megfordult. Mivel láttam, hogy az én kis ivartalanított fiúcskám elkapja a kis fiú cicát... úgy. Meg is ijedtem, mert mi van, ha basszus annyira erőszakos, hogy bedugja a fütyijét a másik hátsójába. De hála az égnek a cicám nem olyan erőszakos és nem is fogja le úgy a picit, hogy az moccanni ne tudna, pedig a mozdulatok tökéletes imitálásai a párosodásnak. Megkérdeztem egy tapasztaltabb emberkét, ő azt mondta, hogy ez náluk normális viselkedés, de ebből nem lesz semmi, nem is kell foglalkozni vele. Aztán pont láttam két olyan filmet is, amiben a pasi lazán análba verte a másik pasit (Spartacus meg már nem is tudom mi volt a másik), mert éppen így mutatta ki, hogy ki az úr. Szóval a cicám vagy meleg hajlamokkal megáldott vagy pont hogy alfa hím és így is a felsőbbrendűségét akarná fitogtatni... ezt nem tudom, de szerencsére egyszer láttam ezt és remélem többször nem is fogom.

Te miért kérdezed?

2013. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsonak,es nem meleg a cicad,hanem dominans,igy mutatjak ki hogy ki a fonok es ez mindig is igy lesz,nem lehet ezen valtoztatni
2013. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat ha az emberek csinaljak , akkor gondolkodtam , hogy vajon õk is.
2013. máj. 25. 18:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Az elsõ kommentelonek uzennem , hogy tanuljon meg olvasni :)
2013. máj. 25. 18:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Oké, meg fogok ;)
2013. máj. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Persze, bár nem önszántukból...gyakran le kell őket fognom....
2013. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!