Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja a macskámnak?

Mi baja a macskámnak?

Figyelt kérdés
Már 1,5-2 hete rekedt a hangja, és tegnap vettem észre, hogy a bal oldalán a torkán valami hatalmas bumszli van. Wgy macskának lehet 2 hete mandulagyulladása vagy ilyesmije? Most itt alszik az ölembe és enyhén remeg.

2013. máj. 25. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos azonnal!!!!!!
2013. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg meg van duzzadva az áll alatti nyirokcsomója, esetleg a nyálmirigye. Vidd el minél hamarabb állatorvoshoz, mert ezt valószínűleg gyulladás okozza, amire antibiotikum kell. Ha pedig a hangja is rekedt, végképp elég nagy a gond, ebből nem fog magától meggyógyulni. Egyébként be van oltva a cica? Tud enni rendesen?

Ha tényleg olyan nagy az a duzzanat, valószínűleg láza is van a cicának, úgyhogy ne várj újabb 2 hetet, mire elviszed állatorvoshoz. Sok helyen van hétvégén is ügyelet, szerintem vidd el mihamarabb.

2013. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jézusom☹ szegeny allat. Ezt sose tudom megerteni, hogy amikor lathatoan beteg az allat ide irogatnak sokan. 😔

A cica azert remegett mert

1 fajdalmai voltak

2 magas láza volt

Szerencsetlen😢

2019. ápr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!